Sağlık Sen Başkanı Hastaneye Müdür Olarak Atandı!

Daha önceden Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğü de yapmış olan Sağlık-Sen İl Yöneticisi, Manisa İl Sağlık Müdürlüğünde görevli Ozan Ağzıballı (47) Turgutlu Devlet Hastanesi Müdürlüğüne getirildi.

Atamalar 21.10.2021, 13:09 21.10.2021, 19:05 Zeynep Elmalı
Sağlık Sen Başkanı Hastaneye Müdür Olarak Atandı!

TURGUTLU Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğüne, son olarak Manisa İl Sağlık Müdürlüğünde görev yapan Ozan Ağzıballı (47) atandı. 

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Manisa Sağlık-Sen İl Yönetim Kurulu üyelesi olan Evli ve 2 çocuk babası Ozan Ağzıballı, daha önce Manisa Devlet Hastanesi ve Merkez Efendi Devlet Hastanesinde idari ve mali işler müdürü, Manisa İl Sağlık Müdürlüğünde yatırım birimi uzmanı olarak görev yaptı. 

Turgutlu Devlet Hastanesindeki görevine başlayan Ozan Ağzıballı, Turgutlu'ya hizmet için geldiğini belirterek, "Turgutlu Devlet Hastanesi personelleriyle ekip olarak Turgutlu'ya en iyi hizmeti vermenin amacı içerisinde olacağız." dedi. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (15)
İyi her yerde 1 ay önce
Üyelerin haklarını korumak yerine kendilerine koltuk kapmak için sendikaları merdiven gibi kullanan bu şahıs gibiler yüzünden oyum "MİLLET"'e.Şu da var,iktidar MİLLET olursa bunlar bizden önce MİLLETE geçer :)
........... 1 ay önce
LANET OLSUN TÜM MEMUR SENDİKALARINA. ALLAH HEPİNİZİN DE BELASINI VERSİN. YETTİNİZ ARTIK ÇALIŞANLARIN SIRTINDAN GEÇİNMEKLE. RABBİM. KAZANDIĞINIZ HARAMLARI ÇOLUĞUNUZ ÇOCUĞUNUZ GIRTLAĞINDAN ÇIKARSIN.
Alp 1 ay önce
Hizmet için gelmiş. La bi defolun gidin
Yazın yenilen hurmalar bunlar.. 1 ay önce
Böyle işleriniz yüzünden seçimi Cumhur ittifakı kaybedecek.Ne işi var sendikacıların sağlık yönetiminde oturun yerinizde sendikacılığınızı yapın onu da adam gibi yapın.
Ruhsuz 1 ay önce
Doğru yoldasın.üyelerinde seninle gurur duyar.
Sağlıkçı 1 ay önce
Bunun Başkanıda 2015 Görevde Yükselme Sınavında 2.5 almıştı.Ne Hikmetse sözlü sınavında çok başarı göstermiş başkasının hakkını yiyerek şube müdürü olmuşur.Ama Konuşmaya gelince Haktan Hukuktan ve dürüstlükten bahseden kul hakkı yemiş Manisa sağlık sen başkanı olarak devam etmektedir.
alp 1 ay önce
işte hizmet budur hala üye olanlar görsün tek detleri eşe dosta 10-15 bin liralık maaşlı yer bulmak yetkisiz gereksiz sendikanın
Liyakat ve Adalet 1 ay önce
Zaten bunların amaçları budur. Çok şaşırmadık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
11
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?