Sağlık Müdürüyle İlgili Şok İddialar - Video Haber

Sözleşme takviminin Bakanlık tarafından açıklanmasının ardından sözleşme süresi dolan Başhekim ve bazı personellerin sözleşmelerini yenilemeyen Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz'a yerel basından şok suçlamalar geldi.

Sağlık Müdürüyle İlgili Şok İddialar - Video Haber

Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Müdürü Dr. Fevzi YAVUZYILMAZ Sözleşmeleri Biten personelin Sözleşmelerini yenilemediği ve yerlerine Aydın, Trabzon ve diğer şehirlerden personel alımı yaptığı öne sürüldü.

TIKLAYIN

Sözleşme İmzalama Sürecindeki Sözleşmeli İdareciler Kimler? Son Haberler için tıklayınız

Ayrıca Devlet Hastanesi ile Atatürk Şehir Hastanelerinin Başhekimlerini görevden alınmasıyla ilgili olarakta kendi kadrolaşmalarını yaptığı idaaları doğrumudur?

İzmir Sağlıkta Sözleşme İmzalayan Sözleşmeli Yöneticiler! - Tam Liste haberi için tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2020, 03:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
BALIK ESİR
BALIK ESİR - 4 ay Önce

Balikesir de müdür siyaset,ve iki lafı bir araya getiremeyen sendika başkanı ve malum kişinin yapmış olduğu liste gün yüzüne çıktıkça balikesir sağlık ta işler daha da karışacak gibi gözüküyor.Balikesir Devlet Hastanesindeki tüm sendika temsilcilerini idareci yapan sendika başkanı bunu genel merkezine ve sağlık çalışanlarına anlatırken bir gerekçesi olacaktır? Ancak sendika başkanı köşe bucak kenarlarda.Kurum denetimlerinde elinde tespih belinde silah ile dolaşan sayın mudur nerelerde acaba?sayın bakana 2 Başhekim ve 2 başkan yardımcısı nı kiyan müdür nerelerde acaba?hiç bir açıklama yapmıyor.ve bunun altına imzasını atan siyaset balikesir halkına bunun hesabını nasıl vereceksiniz?basına çıkıp yalan dolan kivirmadan balikesir halkı bir açıklamayı hakeder diye düşünüyorum.

SAĞLIK TROLLERİ
SAĞLIK TROLLERİ - 4 ay Önce

MERSİN - KONYA - BALIKESİR - KOCAELİ - ÇANAKKALE ve AĞRI gibi müdürlerini sevmeyen bi kac tane boş gezip devletten maaş alanlar var. Sabah akşam yorum yazıp işi gücü ahkam kesmek fitne çevirmek

33
33 @SAĞLIK TROLLERİ - 4 ay Önce

Fitne mi? Sessiz çoğunluğun sesi olmasınlar. Ezilen haksızlığa uğrayanların sesidir. Sizin gibi tuzu kuru olmadıklarına olmasın

SIRADAKİ HABER