Sağlık Müdürü Sinan Bahçacı Yine Sözleşme Yeniledi!

Dr. Sinan Bahçacı, Mersin İl Sağlık Müdürlüğü görevi için 2 yıllık yeni bir sözleşme imzalayarak görevine devam etti.

Atamalar 13.07.2020, 10:46 13.07.2020, 10:51
Sağlık Müdürü Sinan Bahçacı Yine Sözleşme Yeniledi!

Uzun süredir vekaleten yürütülen Mersin İl Sağlık Müdürlüğü'ne, 2017 yılında asaleten atanan Dr. Sinan Bahçacı 2020 İl Sağlık Müdürleri sözleşme yenileme döneminde de görevine devam etmeyi başardı.

TIKLAYIN

Sözleşme takvimini incelemek için buraya , en son sözleşme imzalayan sağlık müdürleri haberi içinde buraya tıklayınız. 

DR. SİNAN BAHÇACI KİMDİR?

1964 Konya doğumlu Dr. Sinan BAHÇACI; ilk, orta ve lise eğitimini Konya'da tamamladı. Konya Meram Tıp Fakültesi'nden 1990 yılında mezun oldu. İlk görev yeri olarak Batman'a atandı. İki yıl sonra tekrar Konya'ya dönerek Konya Selçuk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Biyokimya Anabilim Dalı'nda 1997 yılında doktorasını tamamladı. Sağlık Bakanlığının yurt içi ve yurt dışı çalışmalarında aktif görev alan Dr. Sinan BAHÇACI’nın Biyokimya alanında birçok makalesi yayımlandı. Bir süre özel sektör ve kamuda çalıştıktan sonra 2005-2010 yılları arasında Konya Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı olarak görev yaptı. 2010-2012 yılları arasında aile hekimliği yaptı. 2013-2015 yılları arasında Konya İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekterliği Tıbbi Hizmet Başkanlığı'nda uzman olarak görev yapmakta iken, 2015 yılında Konya Sarayönü Devlet Hastanesi'ne Başhekim olarak ataması yapıldı.

Evli ve 3 çocuk babası Dr. Sinan BAHÇACI; 694 sayılı KHK kapsamında 10 Kasım 2017 tarihinde ilimize İl Sağlık Müdürü olarak atandı.

Yorumlar (8)
Sözleşmeler 4 ay önce
Hangi bakanlıkta görülmüş idareci atamalarının taksitlere bölündüğü? Temmuzda bir grup Ağustos'da yok bakanlık tatile çıkıyor heralde.:) Eylül ve Ekimde birer grup. Komedi gibi.
Yahyali 4 ay önce
mersin eylul degilmiydi (2.grup)
tabip 4 ay önce
15 e eylül e kadar. Yani son tarih 15 eylül, öncesinde olmasında sakınca yok.
Yorumcu 4 ay önce
Hocam eylül olan il sağlık müdürü dışındaki sözleşmeliler. İl Sağlık Müdürleri 15 Ağustos'a kadarsüresi süresi bitecek olanların tamamı sözleşme imzalamış olacak.
Mersin 4 ay önce
Desenize yandı Mersin. Yazık çok yazık. Zulüm 2 yıl daha süreck
Yat Mersin Kalk 33 4 ay önce
Şükürler olsun hiç bir habere bu kadar sevinmemiştim. Yat mersin kalk 33 .... Müdür lobicileri sürekli yorum yazıyordu. Sonunda kurtulduk :) 2 yıl inlerine girmek zorundalar. Hayırlı olsun il müdürü de 3-5 fitneye aldırmadan yoluna devam etsin. Kimseyi umursamadan görevini yapması dileklerimizle
KUZGUNLAR 4 ay önce
MERSİN - KONYA - KOCAELİ - ÇANAKKALE ve AĞRI gibi müdürlerini sevmeyen bi kac tane boş gezip devletten maaş alanlar var. Sabah akşam yorum yazıp işi gücü ahkam kesmek fitne çevirmek
Sağlık Trolleri 4 ay önce
Mersinciler sizin müdürü tanımadan bize sevdirdiniz hiç durmadan o kadar çok yorum yazdınız ki biz bile araştırıp öğrendik. Lakin yeniden seçildiğine göre ve araştırmalara göre adam hem liyakatli hem de hizmet ehli çıktı
10
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?