PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Sağlık Müdürü Osman Açıkgöz Birleşmiş Milletler Bölge Koordinatörü Oldu

Atamalar 17.11.2022, 02:48 17.11.2022, 02:54 Cansu Polat
Sağlık Müdürü Osman Açıkgöz Birleşmiş Milletler Bölge Koordinatörü Oldu

Aydın İl Sağlık Müdürü olarak 3 yıldır görev yapan Dr. Osman Açıkgöz’ün Birleşmiş Milletler Bölge Koordinatörlüğü görevine getirildiği öğrenildi.

Birleşmiş Milletler Bölge Koordinatörü olarak ataması yapılan Dr. Açıkgöz’ün kısa bir süre içerisinde Aydın İl Sağlık Müdürlüğü görevinden ayrılması bekleniyor.

Bölge Koordinatörü olarak ataması yapılan Dr. Açıkgöz, Birleşmiş Milletler bünyesinde ancak yine Ege Bölgesinde mesai yapacağı öğrenildi.

Yorumlar (40)
BÖYLE ATAMALARA HAYIR 2 hafta önce
bence SAĞLIK BAKANI YAPIN OLMADI CUMHURBAŞKANI SİZ VAR YA SİZ YATACAK YERİNİZ YOK HAK YİYORSUNUZ BU İŞLER BÖYLE OLMAZ SINAV YAPILIR EN BAŞARILI OLAN ATANIR YOKSA SANDIKTAN NE ÇIKACAK BİLİYORSUNUZ
ayşe 2 hafta önce
Bırakın artık bu sandık oyunlarını. Kimlerin maşası olduğunuz yazdığınız saçma sapan tehditlerden belli. Hangi atamalara evet. Eminim ki sana bir görev tevdi edilmiş olsaydı dilin farklı olurdu. Bırakın bu ucuz lafları. Osman beyin hakkına girmeyin. Belki sizin hakkınız ona geçmemiştir ama onun size hakkının geçtiği aşikar.
Ahmet 2 hafta önce
Sayın çok bilmiş bu atamanın sınavla olmadığını nerden biliyorsun. Anlaşılan bu konulara çooook uzaksın. Sizin gibiler ancak bilmedikleri konularda böyle atıp tutarlar. Koordinatör olmak için ne sınavlardan ne mülakatlardan geçiyorsun senin haberin var mı...
Gizem 2 hafta önce
Sorarlar adama aydın da ne işe yaradı kendi ve torpilli tayfasını da alacak mı hala işe yaramaz şube başkanları ve müdürleri de kalacak mı yada orada otursun mu denildi birleşmiş milletlere ne yapacak haksızlıkla geçirilmiş kaç sene yazık liyakat şart bu havada gidilmez müdür bey
Güvenlik 2 hafta önce
Sorarlar adama asıl siz ne yaptınız burada atıp tutmaktan başka sayın Gizem hanım. Sağlık müdürlüğü personeli olarak müdür beyin gece kaçlara kadar çalıştığını. Bu Aydına hizmet etmek için nelerden feragat ettiğini. Sizin gibilerin hafta sonları evde tv keyfi yaparken müdür beyin işyerine gelip çalışmaya devam ettiğini. Gel de güvenlik kulübesindeki arkadaşlara sor. Gece onlar burda ne de olsa. En yakın şahitler..
Minnetsiz 2 hafta önce
Artık bakanlıkta tutmamışlar daha fazla can yakmasın diye usülsüz görevlendirmeler bitecekmi yoksa personel başkanı yine göz yumacak mı yada soruşturma yapılmayan başhekimlere ne olacak şimdi şube başkanları kalacak mı deli sorular yaşattıklarını yaşamadan olmaz yıllardır insanları kırdırdılar birbirlerine bütün ilçeler mahvoldu il de de durum farklı değil sanki bakan olmuş gibi haber yapıyorlar iyilikle anılır değil bunlar gidecekleri belliydi uğraşmasalardı insanlarla sapla samanı ayırt etselerdi
hepinize yuh olsun 2 hafta önce
ya işinize gelmedi öyle mi hak yemeyin adil olun bir gün size de lazım olacağını unutmayın sen nasıl bu makama geldin söyle hangi sınavı kazandın kimlerle yarıştın senin farkın ne taklacılık mı sarı sendika mı il başkanı mı yuhhh olsun hak yiyeceksin bir de zeytinyağı gibi üste çıkacaksın bukadarı da fazla hopp dedik
Ses kesen 2 hafta önce
Kim hak yemiş, kim liyakatsiz buralara getirilmiş onu başkalarına salla efendi. BU ülkede kendi tırnakları ile kazıyarak bir yerlere gelen nadir kişilerdendir müdür bey. Ağzınızı yıkayıp öyle alın adını ağızınıza.
Lina 2 hafta önce
Böyle bir görev var mıymış ne iş yaparmış hiçbir iş yapılımıyorsa yapar helallik de isteyecek miymiş mesela zira onu isterse neyle karşılaşacağını biliyordur çok etti çok millete yazık gideceğini bile bile plan peşindeydi neyse artık yönetemiyordu
Att memo 2 hafta önce
Vay vay vay... Hakkınız geçti mi ki Osman beye helal edip etmeme konusunda ahkam kesiyorsun. Acaba siz ne istediniz de absürt müdür bey yapmadı ki burda zıplıyorsunuz.
Biliyordayaziyor 2 hafta önce
Aydin'daki saglik kurumlari ugrasilacak gibi degil. Bilen biliyor ne sorunlar oldugunu kimlerin nerelerde "ne is" yaptigini. Sehir hastanesi acilmadan kacabilmis. Uc dort hastanede hepsi de belli meslek grubundan(kalabalik olanlardan) cete olmus personelin elinde. Birde sehir hastanesi acilsin bu cete gruplar oraya tasininca kendi aralarinda catisacaklar bakin o zaman neler olacak olan ama en cokta olan yine hastaneye gelenlere olacak.
Mert metin 2 hafta önce
Müdürlüğü sırasında ne yaptiysa ve kimlere ne haksızlıklar yaptıysa artik doktorluk bile yapamayacağı ve ne oldugu belli olmayan bir görev vermişler.
Paramedik 2 hafta önce
Mert mi Metin. Yok canım. Mertlik klavye ile mi oluyor artık...Güldüm vAllahi. Emin ol doktorluğu da iyi yapar. Senin gibilerine de ağzının payını iyi verir de Beyefendidir müdür bey bozmaz çigisini.
Yenibahar 2 hafta önce
Artık yeter yolun sonu sultan Süleymana kalmadı dünya size mi kalacak aydını yönetemedi ege yi ne yapacak izleyip göreceğiz
Sonbahar.. 2 hafta önce
Sonbaharcım. Bir aydınlı olarak sana diyorum ki. Aydın pandemiyi bu kadar rahat atlattıysa o da osman bey sayesindedir. İstersen iki çay içelim sana yaptıklarını anlatayım..
Nebile 2 hafta önce
Sıradaki kim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın