Sağlık Müdürü Görevden Alınıyor mu?

İl Sağlık Müdürü Necip Yemenici’nin görevden alınacağı yerine ise Saruhanlı eski belediye başkanı Hüseyin Yaralı’nın getirileceği öne sürüldü.

Sağlık Müdürü Görevden Alınıyor mu?
banner71

Manisa’da İl Sağlık Müdürü Necip Yemenici’nin görevden alınacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. 2017 yılının sonundan bu yana Manisa’da İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Yemenici’nin görevden alınacağı iddia edilirken, yerine ise Saruhanlı eski belediye başkanı Hüseyin Yaralı’nın getirileceği öne sürüldü.

TIKLAYIN

Mart 2019 seçimlerinde belediye başkanı adayı olmayan, daha sonra mesleğine geri dönen ve Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı olarak görev yapan Yaralı’nın, İl Sağlık Müdürü olacağı ciddi bir şekilde kulislerde dolaşmaya başladı.

Yine kulislerde dolaşan iddialara göre Yaralı’nın bu hafta içinde göreve başlayacağı öne sürüldü.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 19:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkçı
Sağlıkçı - 6 gün Önce

Necip Yemenici oldum olası sağlık müdürü bu ülkede ne inmiş ne çıkmış. Bu insanda körlük oluşturur ki zaten öyle.

Sağlk Memuru
Sağlk Memuru - 6 gün Önce

Uzman yaptığı sekreteri ne olacak?

Doğrucu Davud
Doğrucu Davud @Sağlk Memuru - 6 gün Önce

Bahsettiğiniz sekreter kadar Müdürlüğün her alanına hakim ve liyakat sahibi uzman bulamazsınız. Hiç bir şey bilmeden gerçek liyakat sahibi insana dil uzatıyorsunuz. O kişinin uzmanlığını sorgulayana kadar on binlerce liyakatsız insanı sorgulamanız lazım. Hatta belki de başta kendinizi

Hemşire
Hemşire - 6 gün Önce

Manisa'ya atandığı günden beri görevden alınacak, ayda bir aynı gündem. Turist gibi Köy köy gezdi Manisayı tanıdı artık gider heralde.

Ankara Destek
Ankara Destek @Hemşire - 6 gün Önce

Ankara Destek'te şu kötü durumda bile kaç Hemşire, Sağlık memuru masabaşı çalışıyor? Hemşire ve sağlık memıurlarından Kimler filyasyona gitmedi? Kimler koruyor bu kişileri? Bakanlık personeli Filyasyonda iken kimler masabaşında???

Kılıksız
Kılıksız @Hemşire - 6 gün Önce

Ankara Destek de başarısız, Desteğe ne zaman el atılacak iş çıkmıyor Destekten!!!...

Sağlıkçı
Sağlıkçı - 6 gün Önce

Kul hakkı nedir bilmeyen bir adamın gitmesi manisa için en hayırlısı olacaktır.

Gariban
Gariban - 5 gün Önce

Madem yüksek hemşire her alanda etkin buyursun maharetini covid serviste göstersin. Müdür değişse de devam edecekmiş :) :)

Manisa
Manisa - 5 gün Önce

İyi de müdürlüğü personel başkanı yapıyor zaten, Necip Bey ne karar alıyordu ki?

Birisi
Birisi - 5 gün Önce

Arkadaşlar yormayın kafanızı da parmaklarınızı da. Bahsettiğiniz bayan liyakatli l, yıllarca hem sahada hem de müdürlükte görev yapmış bir kişi. Şu an o görevde ise vardır yöneticilerin de bir bildiği. Siz liyakatsiz atamalara bakın bence. Bugün hangi birime versen işini layığı ile yapar.
Gerisi ıvırı tıvırı......

Mns
Mns @Birisi - 5 gün Önce

İşin temelinde kıskançlık var. Kıskanmak ruhen zarar verir. Aman dikkat....

SAĞLIKÇI
SAĞLIKÇI - 6 gün Önce

Eleştirdiğiniz kişi yüksek hemşire olup ayrıca 4 yıllık üniversite mezunudur.Yıllarca sağlığın her alanında başarıyla görey yapmıştır. Bugüne kadar kötü bir sicil almamıştır.Herkesin nasıl uzman olma hakkı varsa o arkadaşımızın da vardır.Müdür değişse bile uzmanlığı devam edecektir.............

Hemşire
Hemşire @SAĞLIKÇI - 6 gün Önce

Mademmbu kadar yetkinsiniz neden hemşirelik vazifeminizi yapmıyorsunuz da telefon aç kapa işi yapıyorsunuz. Sekreterlik imrenilecek birşey mi hemşire için ama ucunda uzmanlık varmış gerçi

Müdürlükten biri.
Müdürlükten biri. @SAĞLIKÇI - 6 gün Önce

Bir tek adınızı yazmamışsınız uzman sekreter hanım:) hayırlısı takmayın kafaya çok.


SIRADAKİ HABER