Sağlık Müdürlüğünde Sözleşme İmzalayanlar Yine Değişti!

Sözleşme imzalayanlar nedeniyle hem iktidar partisi hem de il sağlık müdürlüğünde adeta saat başı deprem yaşanıyor. Ankara’dan bakanlık tarafından önce 112 Acil Sağlık Hizmetleri Başkanlığı görevine getirilen Mürsel Durmaz şimdide Faruk Demirhan’dan boşalan Halk Sağlığı başkanlığına getirildi.

Atamalar 19.09.2020, 12:32
Sağlık Müdürlüğünde Sözleşme İmzalayanlar Yine Değişti!

Kamu Hastaneleri Başkanlığından alınıp Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başhekim yardımcısı olarak gönderilen ama bu görevini kabul etmeyen Mürsel Durmaz, önceki gün Ankara’dan bakanlık tarafından önce 112 Acil Sağlık Hizmetleri Başkanlığı görevine getirildi ve burada başkanlık yapan Arzu Aşı’da yardımcısı olarak görevlendirilmişti.

TIKLAYIN

Bu görevlendirme nedeniyle hem iktidar partisi hem de il sağlık müdürlüğünde adeta bir deprem meydana geldi.

Bu görevlendirmenin değiştirilmesi için gece boyunca yoğun bir trafik yaşadılar ve sonunda Mürsel Durmaz, Faruk Demirhan’dan boşalan Halk Sağlığı başkanlığına getirildi.  Arzu Aşı yerini koruyarak tekrar 112 Acil Hizmetler Başkanlığında kaldı. Bu atamalarda bakanlığın atama sitesi olan ÇKYS sisteminde de yayınlandı.

Bu atamadan sonra Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğündeki bütün başkanlıklarda atamalar tamamlandı ve atanan bu kişiler 30 ay boyunca görev yapacaklar.

Yorumlar (4)
yalnız kurt 1 ay önce
SAYIN BAKANIM 14.09.2020 TARİHİNDE GÖREVLERİ BİTEN İDARECİLERİ LÜTFEN DEĞİŞTİRİN.YENİ KADRO YENİ KAN DEMEKTİR.VAKALARIN ARTMASI ESKİLERİN BU İŞİ BECEREMEDİĞİ GÖSTERİYOR.
Ankara ajans 1 ay önce
Artık kimse liyakati ve bilimsel kriterleri konuşmuyor , resmen torpil savaşları yaşanıyor , yani herkes hakkı olmadığı halde, şartları halsız yere kendisi için kullanıp başkasının hakkını alma peşinde , nerede bunun Müslümanlığı , nerede bunun insanlığı ...
İsmail 1 ay önce
Konyanin artik beklemeye tahammulu yok. Musluman gorununlu munafiklardan kurtarin konyanin ilcelerini haksizlik adaletsizlik hat safhada davutoglu ekibi ilcelerde zulme devam ediyor. Liyakat degil yalakalik makamlari isgal ediyor
ORDU karadeniz 1 ay önce
Ordu yine ABİMİZDE ilde ne vekil ne siyasetçi bıraktı ezdi geçti Şaibeli İşler ABİŞİ işini şansa bırakmadı Sayın Cumurbaşkanımız Recep Tayip ERDOĞAN bu işe el atar bu rantı şebekesini ordudan gönderir inşAllah.yedikleri Kul Hakkını Kamu hakkını Allah burunlarından Fitil fitil getirsin.
8
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?