PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Müdürlüğünde Görev Değişimleri! Başkan Yardımcısı, Uzman Atamaları!

Kamu Hastaneleri Hizmet Başkan Başkanlığında görev değişikliğine gidilirken Sağlık Müdürlüğü’nde yeni uzman ataması da yapıldı.

Atamalar 01.06.2022, 09:53 01.06.2022, 17:07 Cansu Polat
Sağlık Müdürlüğünde Görev Değişimleri! Başkan Yardımcısı, Uzman Atamaları!

Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğünde Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Diş Hekimi Hasibe GENÇAL sözleşme imzalarken, Suriye Görev Gücü Başkanlığında Uzman olarak görev yapan Niyazi Küçükaslan’da yine Kamu Hastaneleri Başkan Yardımcısı olarak sözleşme imzaladığı öğrenildi.

FİGEN ZEYTUN UZMAN OLDU

Sağlık Müdürlüğündeki bir diğer görev değişimi de Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığında uzman olarak görevlendirilmek için Figen Zeytun’un sözleşme imzaladığı öğrenildi.

SÖZLEŞMELER ÇKYS'YE DÜŞTÜ!

Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığına yapılan iki Başkan Yardımcısı ataması ile bir uzman atamasının Sağlık Bakanlığı ÇKYS sistemine düştüğü, bugün itibari ile yeni sözleşmelilerin görevlerine başlayacaklar öğrenildi.

Yorumlar (19)
liyakat 1 ay önce
bu uzmanların mesleği neymiş? uzman sayılacak becerilerini merak ettim.
memur 1 ay önce
saniyede 1500 dil darbesi ile oturma organı yalama becerisi
uzmannnn 1 ay önce
Uzman derken? işi personele yaptır işin uzmanı o personel çünkü, diğeri yapsın uzman maaşı al mı bu ?
Figen ZEYTUN 4 hafta önce
Ben FigenZEYTUN 16 yıl sahada olmak üzere 27 yıldır kamuda hemşire olarak çalışmaktayım. 8 yıldır şuan çalıştıgım birimde görev yapmaktayım. Benim ismimin neden çalışma arkadaşlarımdan ayrı ve büyük yazıldığını anlamış değilim gerekli düzeltmelerin yapılmasını rica ediyorum. Ayrıca Niyazi bey kamu değil suriye görev gücünü başkan yardımcısı olarak atanmıştır.
çok önemli bir konuymuş. 4 hafta önce
:) :)
Yiğido 4 hafta önce
Hiçbir yazılı ve sözlü sınava tabi olmadan doğrudan parti ve sendikanın getirdiği elemanlardır: Uzmanlar ve Başkan yardımları...
Bir şeflik sınavınada dahi hem mülakat hem sınavda terk döken personel düz memurluk yaparken iş bilmeyen sadece yazı paraflayan bu zevatlar uzman adı altında çitf maaşa yakın ücret almaktadır..
Hasibe Gençal 1 ay önce
Ben Hasibe GENÇAL. 19 yıllık Diş Hekimiyim. Ayrıca Sağlık Kurumları İşletmeciliği mezunuyum. Keşke haberi yapmadan önce teyit etseydiniz. Gerekli düzeltmelerin yapılmasını rica ediyorum
Ayse guven 4 hafta önce
Atanan arkadaşlara başarılar dilerim, çok yerinde
hak yemek ..... yemek 4 hafta önce
hakkımız haram olsun sizi kim atıyor hangi sınav yapıldı haberimiz yok ALLAH belanızı versin hak yiyen kargalar
bir de konuşuyorsun hem suçlu hem güçlü 4 hafta önce
konuşma seni oraya kim atadı hangi sınavı kazandın onu soruyoruz konuyu saptırma yok şuraya atanmış yok burda görev yapıyormuş mış seni oraya kim atadı hangi sınavı kazandın onu soruyoruz onu söyle sen hak yiyorsun bir de konuşuyorsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?