Sağlık Müdürlüğünde 2 Flaş Atama!

Gaziantep il sağlık Müdürü Dr.Ümit Mutlu Tiryaki A takımı atamalarını Sağlık Bakanlığı ile görüşmeleri sonucunda tamamlanmasının ardından önemli iki atamanın yapılmasını daha gerçekleştirdi.

Atamalar 05.03.2021, 12:56 05.03.2021, 12:58 Güler Sağlam
Sağlık Müdürlüğünde 2 Flaş Atama!

TIKLAYIN

Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesine Prof.Dr.Mesut Özkaya'dan boşalan yere Prof. Dr. Serdar Türkmen atanarak ÇKYS'ye düştü.

İl Sağlık Müdürlüğü Muhasebe Müdürlüğüne de flaş atama gerçekleşti. Eski Uzman Yusuf Akpınar, Hayrullah Toprak'tan boşalan Muhasebe Müdürlüğüne atanarak ÇKYS sistemine düştü. İl Sağlık Müdürü Dr. Ümit Mutlu Tiryaki'nin atamaları kısa sürede gerçekleştirmesi ve diğer illerde atamaların halen yapılmaması Gaziantep Sağlığında istikrarın göstergesi oldu. Söz konusu her iki atamada gündeme bomba gibi düştü

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
Sözleşmeler ....... 2 ay önce
3.grup sözleşmesi daha önce uzayan ve hali hazırda nisan 14 Te bitecek olan sözleşmeler için atamalar acilen yapılmalı.
uzman hekim 2 ay önce
haklısın. mart ayı bitmek üzere hala bi değişiklik yok. korkarım nisan başında bi 6 ay daha oturun koltuklarda denilecek.
Mersin 2 ay önce
Umarım Mersinde de yeni il müdürü, hızla yönetim değişikliklerini yapar ve istediği hizmetleri gerçekleştirir. Eskilerle devam gibi bir hataya düşmez.
25
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?