Sağlık Müdürlüğü Hastane Yöneticilerinden CV İstedi!

Sağlık İl müdürlerinin sözleşmeleri iki ay ertelenmesinin ardından alt kademedeki yöneticilerin sözleşmelerinin 15 Temmuz'da dolacak olması nedeniyle Kocaeli sağlıkta da hareketli günler yaşanıyor.

Atamalar 24.06.2020, 00:54 24.06.2020, 01:01
Sağlık Müdürlüğü Hastane Yöneticilerinden CV İstedi!

İKİ YILDA BİR

Bilindiği gibi İl Sağlık Müdürleri, müdür yardımcıları, başhekimler, hastanelerdeki tüm yöneticiler sözleşmeyle çalışıyor ve bu sözleşmeler her iki yılda bir yenileniyor. Önce il müdürlerinin, ardından diğer yöneticilerin sözleşmeleri belirleniyor.

İKİ AY UZADI

TIKLAYIN

Ancak bu yıl Pandemi krizi nedeniyle süreçte bir değişiklik oldu, il müdürlerinin normal şartlar altında 15 Haziran’da bitecek olan sözleşme süreleri, bakanlık kararıyla iki ay uzatıldı. Hal böyle olunca il müdürleriyle ilgili sürecin tamamlanması beklenmeye başlandı.

CV’LER İSTENİYOR

Derken bu hafta yeni bir gelişme yaşandı. İl müdürlüğü, hastane yöneticilerinin CV’lerini istemeye başladı. İl müdürü Şenol Ergüney’in sözleşmesi henüz yenilenmezken, il müdürlüğünün sözleşme yenilemek için neden hazırlık yaptığı tam olarak anlaşılamadı.

Kaynak: EN KOCAELİ

Yorumlar (3)
33 5 ay önce
Mersinde değişim istiyoruz
Yorumcu 5 ay önce
Kocaeli ilini bu şekilde ayağa düşüren siyasetçiler utansın.Sözleşmesi devam edip etmeyceği belli olmayan bir müdür cv topluyor.Anlaşılır gibi değil.Kapalı kapılar ardında söz mü aldı ki bu işe başladı.Ne usul ne erken kaldı.Devleti kendini bilmezler yönetiyor. Olan ülkemize bizlere oluyor.Ve Kocaeli bunları haketmiyor.
Abc 5 ay önce
Kocaeli izmit değişim bekliyoruz.
10
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?