Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Başkanı Faruk Demirhan'ın Görev Süresi Doldu!

2017 yılında imzaladığı Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı görev süresi dolan Dr. Faruk Demirhan'ın yerine atanacak isim henüz netleşmedi

Atamalar 18.09.2020, 09:13 18.09.2020, 09:16
Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Başkanı Faruk Demirhan'ın Görev Süresi Doldu!

Kocaeli Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şubesi  ile Kocaeli İl Ambulans Servisi Başhekimliğinden Sorumlu  İl Sağlık Müdür  Yardımcısı görevini yürüttüğü sırada Kocaeli Halk Sağlığı Müdürlüğü görevine getirilen Dr. Faruk Demirhan, bu görevini de tamamladı. Dr. Demirhan’ın yerine gelecek isim henüz belli olmadı.

TIKLAYIN

‘HAKKINIZI HELAL EDİN’

Dr. Faruk Demirhan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Değerli mesai arkadaşlarım; Aralık 2017 tarihinden beri yürütmekte olduğum Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı görevimi burada tamamlanmış bulunmaktayım. Görevden ayrılışımın duyulmasından sonra arayan mesaj atan iyi dilek ve dualarını ileten dostlarıma, tüm sağlık personelimize, mesai arkadaşlarıma, bu yolda yanımda olan duasını, desteğini beden esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi bildiriyor, görevi devralacak meslektaşımı kutluyor, yeni görevinde başarılar diliyorum. Hizmet sunduğum süre boyunca benim ve ailemin hakkı varsa helal olsun siz de hakkınızı helal edin” dedi.

Yorumlar (10)
Ahmet 1 ay önce
Yönetimde bulunduğu süre boyunca sağlık personeli ile empati kuran, sahanın sesine kulak veren her gittiğimizde kapısı açık olan, sorunlarımıza çözüm bulan değerli bir yöneticiydi.
SAĞLIKÇI 1 ay önce
İnşaAllah Hakkari ye sağlık müdürü olarak atanır.
Yolu açık olsun 1 ay önce
Kocaeli Sağlık Müdürlüğünde iletişime açık , dik duruşu ile mazlumun yanında olan ender yöneticilerdendi Faruk hocayı daha iyi makamlarda görmek istiyoruz
Mehmet sipahi 1 ay önce
Her zamanki mütevazi dürüst bey efendi duruşun için tebrik ediyorum saygı değer hocam
Mesut 1 ay önce
Kocaeli Il Sağlık Müdürlüğüne bir sıkıntım için gittim, beni tek muhattap kabul eden yetkilimizdi. Allah yolunu açık etsin, Kocaeli Il Sağlık Müdürlüğü iyi adamları harcamakla ünlüdür. Yolun açık olsun hocam
Onuncu köy 1 ay önce
Her karışında şanlı bayrağım dalgalanıyorsa vatanımdır .Giderim diyen zihniyettir sayın hocam.Hakkari yi memleket bilmeyenlere duyurulur.
Harun 1 ay önce
Saygıdeğer baskanımla üç sene çalışmak nasip oldu. Kocaeliye çok emeği geçmiştir. Özellikle pandemi döneminde. Hocamızin il sağlık müdürü olması gerekiyor.
Onuncu köy 1 ay önce
Demek ki çalışma hayatında da üç yanlış bir doğruyu götürüyormuş öğrenmiş olduk. Saygı ve hürmetle
Mustafa 1 ay önce
Kocaeli de il sağlık müdürü olarak görmek isteriz. Yolu aćik olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?