Sağlık Hizmetlerinde 2 Genel Müdür Yardımcısı Görevden Alınacak!

Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünde kısa süre içerisinde Genel Müdür Yardımcılıklarında değişikliklerin gerçekleşeceği öğrenildi. Yerel Seçimlerin ardından başlatılan Sağlık yönetimindeki görev değişikliklerinin yeni adresinin Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü olduğu söyleniyor.

Atamalar 19.10.2019, 15:08 19.10.2019, 17:19 Güler Sağlam
Sağlık Hizmetlerinde 2 Genel Müdür Yardımcısı Görevden Alınacak!

Görevden almaların önümüzdeki günlerde onaydan çıkacağı ve 2 Genel Müdür Yardımcısının görevden alınacağı belirtiliyor. Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünü doğrudan kendisine bağlayan Dr. Fahrettin KOCA, sağlıkta uzun zamandır beklenen görevden almalar için yakın tarihte harekete geçtiği biliniyordu. 

Prof.Dr.Ahmet TEKİN'in genel müdür olduğu Sağlık Hizmetlerinde  Dr. Muhammed Ertuğrul EĞİN, Doç. Dr. Mehmet GÜNDÜZ, Sevil SERİN  ve Doç. Dr. Semra ULUSOY KAYMAK genel müdür yardımcısı olarak görev yapıyor.

GÖREV DAĞILIMI GEÇTİĞİMİZ HAFTA DEĞİŞTİRİLMİŞTİ!

Teşkilat şeması (Organizasyon Şeması) geçtiğimiz hafta web sitesinde güncellenen Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü, bünyesinde en çok genel müdür yardımcısı ile daire başkanı bulunduran genel müdürlük olarak biliniyor. 

SaglikPersoneliHaber.Net'e ulaşan bilgilere göre, Bakan Dr. Fahrettin KOCA'nın, Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğündeki yapılanma sonrasında, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünde de değişikliğe giderek, uzun zamandır gündemde olan görevden almalar için düğmeye bastığı öğrenildi.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (6)
S33 2 yıl önce
Darısı Mersine olur inşAllah
33 2 yıl önce
İnşAllah bu değişimlerden Mersin de nasibini alır. Bunca olay vuku bulmuşken neyi bekliyor lar anlamadık
Saglikcilar 2 yıl önce
İtibar suikastını kendileri yapıyor haberin sağlam kaynaklı degilmi araştırmadan haber yapıyorlar milletin kişilerin isimleriyle itibarıyla oynuyorlar bir bakmışsın 10 dk sonra haberi kaldırmışlar böyle habercilik olmaz bir açıklama gerekir degilmi.haberin sağlamsa haber yap yoksa yapmayin
ERTUĞRUL 2 yıl önce
operasyon yapıyorlar kardeş eski alışkanlıkları hadi bunuda yayınlayın millet okusun
Saglikcilar 2 yıl önce
Eminmisiniz bu haberimizde yalan olup 10 dk sonra kaldırmaya siniz Yenimahalle devlet hastanesi idaresi sil baştan değişiyor haberini yapıp hemen kaldirmistiniz ve hiçbir açıklama yapmamıştı niz artık sağlık çalışanları olarak sizlere güvenimiz itibarimiz yoktur
Serap 2 yıl önce
Bekle biraz, belki yeni duyum aldılar görevde kalacaklarına dair. Ne kadar itibar cellatlığı yapmaya hazırsınız yahu
32
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?