Sağlık Bakım Müdürü Görevden Alındı Ama 30 Gündür Yeni Müdür Göreve Başlayamıyordu: Şimdi Başlayabildi!

Sağlık-Sen Ordu Şubesi Başkanı Ahmet Yılmaz’ın eşi olan Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hicran Yılmaz’ın görevden alınması sonrasında 30 gündür raporlu olduğu için görevden alınma evrakı tebliğ edilememesi nedeniyle yeni müdürün göreve başlatılamadığını dün haberleştirmiştik. Yeni Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürünün görevine dün itibariyle başladığı öğrenildi.

Atamalar 05.08.2021, 09:13 05.08.2021, 10:16 Güler Sağlam
Sağlık Bakım Müdürü Görevden Alındı Ama 30 Gündür Yeni  Müdür Göreve Başlayamıyordu: Şimdi Başlayabildi!

Ordu Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğüne Zeynep Özcanlı atandı.

Sağlık-Sen Ordu Şubesi Başkanı Ahmet Yılmaz’ın eşi olan Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hicran Yılmaz’ın görevden alınması ile boşalan bu göreve hastanenin başarılı hemşirelerinden Zeynep Özcanlı atandı.

Zeynep Özcanlı, dün itibarı ile görevine başladı.

Sağlık-Sen Ordu Şubesi Başkanı Ahmet Yılmaz’ın eşi, Ordu Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hicran Yılmaz’ın 1 ay kadar önce görevden alındığı ancak raporlu olduğu için karar tebliğ edilememesi nedeniyle yerine atama yapılmasına rağmen yeni müdürün görevine başlayamadığını dün haberleştirmiştik. Haber için tıklayınız.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
KIRŞEHİR HASTANE 2 ay önce
Kırşehir Ahı Evran eğitim ve araştırma hastanesi , Başhekim değişti lakin yeni Başhekim göreve başlama sürecindeki on beş günlük boşlukta Kırşehir sağlık bakım hizmetleri müdüresi bir çok kendine yakın hemşirenin yerini değiştirmiş fizik tedavi servisine bile eski sorumlunun akrabasını gorevlendirmis daha bir çok servis hemsiresini masa başına getirmiş. Umuyoruz yeni Başhekim bey bunları görür ve yapılan haksızlığa ve çalışma barışını bozan müdüre ve onu onaylayan idarecilere dur der.
Artık sağlıkta değişim vakti. Yıllarca yöneticilere takoz olan yardımcı yönetici istemiyoruz. Hersey Kırşehir için.
SEVİL 1 ay önce
İYİ Kİ ALINDI GÖREVDEN
18
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?