Rabih Yüksel Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcılığına Atandı!

Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü'nde çeşitli kademelerde uzun yıllar hizmet veren, en son Elazığ Valiliği Yeşilkart Birim Müdürlüğü görevini başarıyla yerine getiren ve bu başarılarından dolayı Elazığ Valiliği ve Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ödüle layık görülen Rabih Yüksel’e yeni görev verildi.

Atamalar 20.07.2020, 19:11
Rabih Yüksel Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcılığına Atandı!

Rabih yüksel, Sağlık Bakanlığı tarafından Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

TIKLAYIN

RABİH YÜKSEL KİMDİR?

Memur olan babasının görevi nedeniyle Muş’un Korkut ilçesinde 1974 yılında dünyaya gelen Rabih Yüksel, ilk ve orta öğrenimini Korkut’ta, lise öğrenimini Bingöl 60. Yıl Sağlık Meslek Lisesinde, lisans eğitimini ise Fırat Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesinde tamamladı. Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü Özel Kalem Müdürlüğü, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Elazığ Valiliği Yeşilkart Birim Müdürlüğü görevlerini yürüten Rabih Yüksel, en son 112 Acil Sağlık Hizmetleri Biriminde görev aldı. Rabih YÜKSEL, evli ve iki çocuk babasıdır.

Yorumlar (1)
Tyt 4 ay önce
Sağlık bakanlığı alt kademe yöneticilerinin atamasını ilin talebine göre yapmakta.İthal atamayı hoş göstermek için bakanlık tarafından ataması yapıldı şeklinde vermek çok masumane durmamakta. Ne karşılığında haber yapıyorsunuz
14
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?