Personel Destek Hizmetleri Başkan Yardımcılığına Abdurrahman Çetin Atandı!

Ağrı İl sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Abdurrahman Çetin oldu.

Personel Destek Hizmetleri Başkan Yardımcılığına Abdurrahman Çetin Atandı!

Ağrı sağlık Müdürlüğünde 30 yılı aşkın bir süre görev yaptı. Uzun bir sürede Personel şube müdürlüğü görevi yapan Çetin, daha sonra Ağrı AK Parti il başkanlığı görevinde bulundu.

TIKLAYIN

Beytepe devlet hastanesinde müdür yardımcılığı görevine getirildi. 

Bu görev sonrasında Abdurrahman Çetin Ağrı İl sağlık Müdürlüğüne Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı olarak tekrar ile dönerek göreve başladı.

Başarılı yöneticilik ve işletmecilikte Ağrı’da kendinden sıkça söz ettiren ve Bir çok alanda deneyimi olan Abdurrahman Çetin, Ağrı’da sağlık alanında başarılı işlere imza atacağını beklentilerini karşılayacaktır.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
murat
murat - 2 ay Önce

Adam gibi adam Ağrı da görev yaptığı süreler içerisinde bütün görevlerde hiç bir zaman sağlık çalışanların kalbini kırmamış her zaman hakkı gözetmiş bürokrattır ilk kez sağlık bakanlığı böyle güzel bir Ağrı iline atama yaparak Ağrıyı şereflendirmiştir Allah Hayırlı ve Uğurlu Etsin

SIRADAKİ HABER