O İsim İl Sağlık Müdürü mü Olacak? Değişim Başlıyor!

İlin Kamuoyunda dillendirilmeye başlayan Burdur Sağlık İl Müdürlüğünde değişiklik yapılacak söylentilerinde bir isim gündeme bomba gibi düştü.

O İsim İl Sağlık Müdürü mü Olacak? Değişim Başlıyor!
banner71

Türkiye’nin adını sağlık çalışanı bir bayana şiddet uyguladığı haberleri ile duyduğu ve aslen Burdurlu oluduğu ileri sürülen Ordu Devlet Hastanesi Başhekimi Atilla Gürgen’in Burdur’a  İl Sağlık Müdürü olarak atanacağı konuşuluyor.

TIKLAYIN

Psikiatri uzmanı doktor Atilla Gürgen görev yaptığı orduda haber sitelerinde “Daha önce Uzman Doktor N. Ş.’nin dilekçesini evrak kayıta sevk etmemek için sıkıntı çıkaran, nedenini soran Doktor hanıma sözlü hakaret sonrası canı istediğinde dilekçeyi sevk edeceğini belirterek, odadan kovduğu ileri sürülen Başhekim Atilla Gürgen’in şimdi de bir şikayetini belirtmek için makamına gelen başka bir bayan doktora hakaret ettiği ileri sürüldü. İddiaya göre başhekim Gürgen, bayan hekime sinirlenerek sözlü hakaretlerde bulunduktan sonra fiili müdahale ile odasından dışarı attırdı” şeklinde haberler yayınlanmıştı.

Daha öncesinde ise kamuoyu Burdur İl Sağlık Müdürü olarak Doktor Sırrı Şenbayram ismini duymuştu. Şenbayram’ın Burdur’a müdür olarak atanacağına kesin gözüyle bakılmış ancak, Sağlık Bakanı tarafından atamadan vazgeçildiği edinilen bilgiler arasınd

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2020, 19:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Harranlı Feyzullah
Harranlı Feyzullah - 2 hafta Önce

Yakışır kendisine her görevi hakkıyla yapan örnek biri memleketin her yerinde hizmetleri var gönülden destekliyoruz

Ankara ajans
Ankara ajans - 2 hafta Önce

Böyle adamlar lazım , daha hırçın , daha despotik ve her şartta itaat eden...

metehan kaya
metehan kaya - 2 hafta Önce

Sayin Hocan daha iyilerine layıktır... Liyakatinden endişemiz yoktur....

Ankara
Ankara - 2 hafta Önce

Vural karakılıç gibi insanlık dışı adamdan kurtulsunlar iyi olur , kendisi gizlice ses kaydı falan alır Vural’la konuşurken dikkat edin ;-)

SIRADAKİ HABER