Nazilli Devlet Hastanesine Engin Tetik Başhekim Oldu!

Aydın Nazilli Devlet Hastanesi'nin uzun zamandır boş kalan başhekimlik koltuğuna Uzman Doktor Engin Tetik atandı.

Nazilli Devlet Hastanesine Engin Tetik Başhekim Oldu!

Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimliği'nden geçtiğimiz aylarda istifa eden Uzman Doktor Şafak Çalışkan’ın koltuğuna, Çine Devlet Hastanesi Başhekimi Engin Tetik atandı.  Uzmanlık alanı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları olan 1982 Çine doğumlu olan Tetik evli ve iki çocuk babasıdır.

TIKLAYIN

ENGİN TETİK KİMDİR?
Engin Tetik 1982 yılında Çine'de doğdu. İlk ve ortaokulu İzmir’de, liseyi İzmir Atatürk Lisesi’nde tamamladı. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2007 yılında mezun olduktan sonra mecburi hizmetini 2008 yılında Manisa Sarıgöl Devlet Hastanesi’nde yaptı. 2009–2013 yılları arasında Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ihtisasını tamamlayarak, 2013 yılında Osmaniye Devlet Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak atandı. 2014 Eylül itibariyle Başhekim Yardımcılığına başladı. 2015 Haziran’da Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne başhekim yardımcısı olarak atanmıştır. 2016 yılı Ocak ayından itibaren Çine Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürütmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydınlı
Aydınlı - 3 ay Önce

Dayısı olan biyerlere geliyor aydın devlet hastanesi daha başhekimsiz diğer hastaneler öyle müdür müdür yardımcıları siyasetten adam bulmanın peşinde biryerlerde koltuk kapmanın peşinde önemli olan burada aydınımızı sağlıkta nasıl ileriye taşıyabiliriz şehir hastanesini nasıl hızlandırıp bitirebiliriz bunun için siyasetçilerin peşinde koşun 2 lira fazla alacağım diye koltuk peşinde koşmayın sağlık müdürü umarım titiz davranır böyle konularda

SIRADAKİ HABER