Müdür, Müdür Yardımcısı Görevden Alındı Şimdi de Başhekim Değişti!

pandeminin hemen başlarında, yaklaşık seksen sağlık personeline “Neden Pozitifsiniz” soruşturması açan Hafsa Sultan Hastanesinde Önce Müdür Yardımcısı görevden alınmıştı. Geçtiğimiz haftalarda da Baş Müdür 3 ay süre ile görevden uzaklaştırılırken şimdi de Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç tarafından Başhekim Prof. Dr. Seyhun Kürşat'ın yerine Prof. Dr. İsmet Topçu atandı.

Atamalar 09.03.2021, 13:09 09.03.2021, 14:26 Güler Sağlam
Müdür, Müdür Yardımcısı Görevden Alındı Şimdi de Başhekim Değişti!

Devir teslim töreni bugün sabah gerçekleşti. Yeni başhekim Topçu, birlik ve beraberlik içerisinde hizmet bayrağını devraldığını söyledi.

Başhekimlik makamında gerçekleştirilen devir teslim töreninde konuşan eski başhekim Prof. Dr. Seyhun Kürşat, 20 Ağustos 2019 tarihinden bu yana görev yaptığını hatırlatarak, "Her zaman birlikteyiz, önemli olan hizmetin kalitesini arttırmak. Bu konuda en ufak bir şüphem yok, birlikte istişare içerisinde daha iyi hizmet vermek için çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Kendisinden önce görev yapan başhekime verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eden yeni Başhekim Prof. Dr. İsmet Topçu ise, "Covid-19 döneminde büyük bir özveriyle görev yaptılar. Bu bir bayrak yarışıdır, bayrağı devraldık, en az arkadaşlarım kadar emek vererek üniversitemizi ve hastanemizi iyi bir yerlere getirmeye ve Manisa halkına layık olduğu üstün sağlık hizmetini sunmaya devam edeceğiz. Görev yapan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Yapılan devir teslim töreni ardından Başhekim Topçu tarafından eski başhekim ve birlikte görev yaptığı başhekim yardımcılarına teşekkür belgelerini takdim etti.

Yeni başhekim Prof. Dr. İsmet Topçu'nun yardımcılıklarına ise Prof. Dr. Cüneyt Balcıoğlu, Doç. Dr. Oktay Üçer, Prof. Dr. Cemal Bilaç ve Prof. Dr. Artuner Deveci getirildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
CBÜ'lü 5 ay önce
Bir rektör tamamını kendisi atadığı idarecileri görevden almak için türlü türlü işler yapıyorsa Rektörün kendisinde problem vardır.
ÖLÜM HAK TORPİL HELAL 5 ay önce
VAYYY BABANIN GEMÜÜÜÜĞÜNE KOSKOCA KURUMLAR AŞK-I MEMNU YALISINA DÖNMÜŞ BURADAN EDİTÖRE: GÖRÜNTÜ VARSA GÖRMEK İSTERİZZZ AĞAAAM DEMEK İSTİYORUM
23
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?