Mehmet Emin Bostan Sağlık Müdürü Olarak Atandı!

Trabzon'da acil hekimliği, diyaliz hekimliği ve aile hekimliği yapan Mehmet Emin Bostan'ın 10 ay önce aile hekimi olarak geldiği İzmir Buca'dan Çeşme İlçesine Sağlık Müdürü olarak sözleşme imzaladığı öğrenildi.

Atamalar 28.10.2020, 09:23 28.10.2020, 09:25 Güler Sağlam
Mehmet Emin Bostan Sağlık Müdürü Olarak Atandı!

Evli iki çocuk babası Dr. Mehmet Emin Bostan, 1992 yılında Trabzon Karadeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.

Trabzon'da acil hekimliği, diyaliz hekimliği ve aile hekimliği yapan Mehmet Emin Bostan, bu yıl Ocak ayında İzmire iller arası kura ile atandı. Buca'da 10 ay  Aile Hekimi olarak görev yapan Bostan, Çeşme İlçe Sağlık Müdürü olarak atandı.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Evli olan Dr. Mehmet Emin Bostan'ın biri üniversite öğrencisi diğeri lise öğrencisi olmak üzere iki oğlu var.

Doktor Bostan, "Bu zor dönemde ekibimle birlikte Çeşme halkına sağlık hizmeti vermeye çalışacağım.
Çalışmalarımızda bakanlığımızın rehberliğinde bize destek olan başta il sağlık müdürlüğümüz olmak üzere çeşme ilçe kaymakamımıza, tüm kurum amirleri ve halkımıza teşekkürlerimi bildirir saygılar sunarım. Halkımız tedbirlere uysun. Sosyal mesafe, maske ve kalabalığa girmeyin. El ele verip, bu savaşı hep birlikte atlatacağız. Ekibim ile birlikte 24 saat görev başındayım. Lütfen kurallara uyalım, uymayanları uyaralım "dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
sınavsız ünvan değişikliği 9 ay önce
Canım @admin güzel @admin biz neden bilgisayardan bu siteye girince ters tıklayıp yeni sekmede bazı haberleri açamıyoruz. Bizim bilgisayar mı güncel değil yoksa sizin program mı bu şekilde tasarlandı? Bunu dikkate alırsanız sevinirim. Çünkü ilgimi çeken haberleri okumak için yeni sekmede açıp sıraya koyuyorum. Saygılarımla....
Admin 9 ay önce
Haberlerimizi kaynak göstermeden aldıkları için sağ tık pasif yapılmıştı. Ctrl basılı iken tıkladığınız da yeni sekmede açılır ama sizin için sağ tık pasif özelliğini kaldırıyorum. Saygılarımızla..
Sadettin Köpek 9 ay önce
Hayırlı olsun. Ankarada özellikle DEstek de sıkıntı var? Urfalı başkan işten anlamıyor, Yardımcısı M. ela da iş bilmiyor, bilmediğini de kabul etmiyor. Kendi grubunda olanı aralarında barındırmıyorlar, Yazık bu devlete Sadettin Köpeklerle bu iş yürümez...Ankara destek de durum perişan...
19
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?