Mehmet Akif İnan EAH'de Yeni Müdürler Göreve Başladı

Şanlıurfa’da sağlık hizmetinin yönetim kadrosunda değişiklikler devam ediyor. İl Sağlık Müdürü Emre Erkuş tarafından 20 Temmuz tarihinde açıklanan yönetim değişiklikleri hayat bulmaya başladı ve Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde İdari ve Hizmetler Müdürü ile Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü göreve başladı.

Mehmet Akif İnan EAH'de Yeni Müdürler Göreve Başladı

Buna göre, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Hizmetler Müdürü olarak sözleşme imzalayan Murat Çifçi, Yardımcıları Yusuf Çelik ve Yusuf Güler görevlerine başlayarak, personelle tanışma toplantısı yaptılar.

TIKLAYIN

Bu arada Hastanede uzun yıllar görev yapan Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Gülçin Kılıç ve Yardımcısı Gönül Seymen için hastane yönetimi tarafından veda buluşması düzenlendi. Buluşmada Başhekim V. Uzm.Dr. Gülben Saraçoğlu bu güne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı eski Müdür ve Yardımcısına çiçek takdim ederek teşekkür etti.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2019, 01:25

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER