Manisa İl Sağlık Müdürü Necip Yemenici Görevden Alındı!

Manisa İl Sağlık Müdürü Necip Yemenici'nin sözleşmesi süresinin dolması sonrasında yerine Doç. Dr. Emre Erkuş'un atandığı öğrenildi.

Atamalar 15.06.2021, 11:31 15.06.2021, 11:48 Güler Sağlam
Manisa İl Sağlık Müdürü Necip Yemenici Görevden Alındı!

Manisa İl Sağlık Müdürü Necip Yemenici sosyal medya hesabından görevinin sona erdiğini ve yerine Doç. Dr. Emre Erkuş’un atandığını açıkladı.Manisa Sağlık Müdürü Necip Yemenici'nin görevden alınarak kadrosunun olduğu Konya İl Sağlık Müdürlüğünde göreve başlayacağı öğrenildi.

Yapılan açıklama şöyle:

“30.11.2017 den itibaren yürüttüğüm Manisa İl Sağlık Müdürlüğü görevim sona erdi. Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Emre Erkuş Manisa İl Sağlık Müdürü olarak atanmıştır. Manisa’mız için hayırlı olsun.”

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
mazlum 3 ay önce
hakkımı helal etmiyorum
SAĞLIKÇILAR 3 ay önce
BAŞTA SAĞLIK BAKANLIĞI VE LANETLİ SAĞLIK SEN OLMAK ÜZERE HİÇ BİRİSİNE HAKKIMIZIZ HELAL ETMİYECEĞİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
Ahde vefa 2 ay önce
Manisa il sağlık müdürlüğüne 2019 yılı mayis ayında işkur üzerinden sürekli işçi kadrosunda şoför olarak göreve başladım. Göreve ilk başladığımızda bizlere hitaben genç bekar personellerimiz var aman hal tavır ve davranışlarınıza dikkat edin demişti. necip bey Buna sadece ben dikkat ettim daha nice nasihatlerinize çünkü bu benim yaşam tarzımdı zaten. Bizde bu sözüne binaen şoför odasında olan pislikleri ahlaksızlıkları usülsüzlükleri nazik bir biçimde ast üst kuralına uyaraktan baş yaveri hüseyin keskine ilettik. Tabii olarak oda necip beye söylemiş. Hüseyin keskin ve müdürü tüm bunları bilmesine rağmen sırf bize inat olsun diye pisliklerin ve iğrençliklerin yanında oldu. Onlara açıkça destek verdi. Sanki biz suçluymuşuz gibi necip beyin de imzasının içinde bulunduğu bir yazıyla şehzadeler ilçe sağlık müdürlüğüne gönderildim. Daha nice Haksızlıklara uğradım. Benim için rahat elhamdülillah alnım ak çok şükür. Kendimden eminim. Son olarak hakkımı helal etmiyorum haram zıkkım olsun inş bu yazıyı inş bir devlet büyüğümüz görür
18
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?