Köpüklü Eğlencenin Hastanesinde Görevden Almalar Devam Ediyor!

Ulusal basında adı skandallarla anılan köpüklü yoğun bakım eğlencesinin düzenlendiği Alaşehir Devlet Hastanesinde görevden almalar devam ediyor. Başhekimin görevden alınmasının ardından başhekim yardımcısı ve sağlık bakım hizmetleri müdürünün de görevden alındığı öğrenildi.

Köpüklü Eğlencenin Hastanesinde Görevden Almalar Devam Ediyor!

Alaşehir Devlet Hastanesi köpük partileri ile gündeme gelmiş, adı geçen personeller farklı yerlere görevlendirilmiş ve haklarında soruşturma başlatılmıştı.

TIKLAYIN

Son olarakta Başhekim görevden alınmıştı. Bunun yanı sıra başhekim yardımcısı ve sağlık bakım hizmetleri müdürünün de görevden alındığı öğrenildi.

Ülke gündemine gelen köpük ve pudra partisi ve hastanenin 6. katındaki şarkılı türkülü eğlence  görüntüleriyle basına yansıyan  Alaşehir Devlet Hastanesinde, Hastane Başhekimi O.K, başhekim yardımcısı A.A. ve Başhemşire Ö.A. görevden alındığı iddia edildi.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2019, 14:49

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
SağMem
SağMem - 7 ay Önce

Takip edin bir başka hastaneye başhekim ve müdür olarak sözleşme imzalayacaklardır. Sözleşmeli idareciler sözde başarılarına göre degerlendirilecekti. 2012 den bu yana ortada dönen adamlar hep aynı. A hastanesinde yaşanan Sıkandal sonrası veya basarisizligi sonrası sozlesmesi fesih edilen idareci B hastanesine sözleşme imzalıyor. Birde bu işin açıktan atananları varki şaka gibi. Liyakat yerlerde sürünüyor.

SIRADAKİ HABER