Köpüklü Eğlencenin Hastanesinde Görevden Almalar Devam Ediyor!

Ulusal basında adı skandallarla anılan köpüklü yoğun bakım eğlencesinin düzenlendiği Alaşehir Devlet Hastanesinde görevden almalar devam ediyor. Başhekimin görevden alınmasının ardından başhekim yardımcısı ve sağlık bakım hizmetleri müdürünün de görevden alındığı öğrenildi.

Atamalar 27.11.2019, 19:10 28.11.2019, 14:49 Güler Sağlam
Köpüklü Eğlencenin Hastanesinde Görevden Almalar Devam Ediyor!

Alaşehir Devlet Hastanesi köpük partileri ile gündeme gelmiş, adı geçen personeller farklı yerlere görevlendirilmiş ve haklarında soruşturma başlatılmıştı.

TIKLAYIN

Son olarakta Başhekim görevden alınmıştı. Bunun yanı sıra başhekim yardımcısı ve sağlık bakım hizmetleri müdürünün de görevden alındığı öğrenildi.

Ülke gündemine gelen köpük ve pudra partisi ve hastanenin 6. katındaki şarkılı türkülü eğlence  görüntüleriyle basına yansıyan  Alaşehir Devlet Hastanesinde, Hastane Başhekimi O.K, başhekim yardımcısı A.A. ve Başhemşire Ö.A. görevden alındığı iddia edildi.

Yorumlar (1)
SağMem 1 yıl önce
Takip edin bir başka hastaneye başhekim ve müdür olarak sözleşme imzalayacaklardır. Sözleşmeli idareciler sözde başarılarına göre degerlendirilecekti. 2012 den bu yana ortada dönen adamlar hep aynı. A hastanesinde yaşanan Sıkandal sonrası veya basarisizligi sonrası sozlesmesi fesih edilen idareci B hastanesine sözleşme imzalıyor. Birde bu işin açıktan atananları varki şaka gibi. Liyakat yerlerde sürünüyor.
1
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?