Kocaeli'de Sağlık Teşkilatı Yeniden Yapılandı: Sözleşmeler İmzalandı!

Kocaeli’de beklenen sağlık atamaları belli oldu. 10 devlet hastanesi, 5 ağız ve diş sağlığı merkezi bünyesinde olan hastane başhekimi, başhekim yardımcıları, hastane müdürleri ve müdür yardımcılarına yönelik atamalar dün gece saat 01.00’da yapıldı. Sözleşme imzalayacak olan İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı başkanlar, başkan yardımcıları, hastane başhekimi ve başhekim yardımcıları 30 ay görev yapacak.

Kocaeli'de Sağlık Teşkilatı Yeniden Yapılandı: Sözleşmeler İmzalandı!
banner71

Atama kararına göre ilimizdeki devlet hastanelerinin başhekimleri görev yerlerini korudu. Karara göre devlet hastaneleri başhekimleri şöyle:

* Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi: Uzm. Dr. Adem Çakır

* Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi: Prof. Dr. Mustafa Güneş

* Dilovası Devlet Hastanesi Başhekimi: Dr. Ömer Naci Yılmaz

TIKLAYIN

* Derince Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi: Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın

* Seka Devlet Hastanesi Başhekimi: Sadullah Kıvanç Tunç

* Gölcük Devlet Hastanesi Başhekimi: Yüksel Pehlevan

* Kandıra Kazım Dinç Devlet Hastanesi Başhekimi: Bülent Uysal

* Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimi: Erkan Çelik

Gebze Fatih Devlet Hastanesi'nde başhekimlik yapan Gökhan Nalbant’a yeni atamayla birlikte görev verilmedi. Yerine ise aynı hastanede Başhekim Yardımcısı olan İlyas Sarı Başhekim olarak atandı. Körfez Devlet Hastanesi Başhekimi Ahmet Sarıışık'a İl Sağlık Müdürlüğü'nde Kamu Hastaneler Başkanı olarak görev verildi. Yerine ise Kocaeli Devlet Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı olan Ömer Dağ getirildi. İlimizde bulunan 6 adet ağız ve diş sağlığı merkezinin 5’inde ise değişiklik yapılmadı. Körfez ADSM Başhekimi Özcan Tekin Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü'ne uzman olarak atandı. Özcan Tekin Kocaeli genelinde bulunan kamu ve özel diş hastanelerin başında uzman koordinatör olarak görev yapacak. Nuh Çimento Vakfı Diş Sağlığı Merkezi Müdürü ise yine Ali Karaaslan oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ne değişir ki
Ne değişir ki - 6 gün Önce

Sağlık teşkilat yapısı iyice laçkalaştı maalesef, ne liyakat kaldı ne de hizmet kalitesi yazık halimize

SIRADAKİ HABER