Karşıyaka ADSM’ye Diler Yaşar Başhekim Olarak Atandı!

Dt. Yıldızhan Altınışık’ın emekliye ayrılması nedeniyle boşalan Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliğine Dt. Diler Yaşar atandı.

Karşıyaka ADSM’ye Diler Yaşar Başhekim Olarak Atandı!

Dt. Yıldızhan Altınışık’ın emekliye ayrılmasından sonra boşalan Karşıyaka ADSM Başhekimliğine Dt. Diler Yaşar atandı. Kaymakam Çalışır, Başhekim Yaşar ve beraberinde İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yıldıray Çığırgil’i makamında kabul ederek Dt. Yaşar’a yeni görevinde başarılar diledi."Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi" alanında yüksek lisan yapan Dt. Yaşar hasta hane ve Manisa, Alsancak ADSM’lerinde yıllarca yöneticilik yaptı.1997 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olan Dt. Yaşar evli ve iki çocuk babası.

DT. DİLER YAŞAR KİMDİR?

TIKLAYIN

1997 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olan Yaşar, 2012 yılında  Beykent Üniversitesi'nde Yüksek Lisansını "Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi" tamamladı. 

2003 - 2007 yılları arası Isparta Sütçüler Devlet Hastanesi'nde Başhekim Yardımcılığı ile yöneticlik kariyerine başlayan Dt. Diler Yaşar, 2008 - 2013 Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde Başhekim Yardımcılığı, ardından 2013 - 2015  Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde Başhekim Yardımcılığı, 2005 - 2017  Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde Başhekim, 2018- Eylül 2019 yılları arası İzmir İl Sağlık Müdürlüğü'nde Uzman olarak görev yaptıktan sonra Eylül 2019 dönemi itibariyle Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde Başhekim olarak göreve başladı. 

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 09:33

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mersin
Mersin - 7 ay Önce

Mersin İl yönetiminin de acilen değişmesini bekliyoruz. Duyun sesimizi

Mert
Mert - 6 ay Önce

Güler abla bu hafta zimmete düşme olacak mi lütfen cevaplar misiniz

SIRADAKİ HABER