Karantinadaki Başhekim Güzelçiçek İstifa Etti! (2)

Harran Tıp Hastanesinde başarılı bir süreç geçiren Başhekim Ahmet Güzelçiçek, koronavirüs salgın hastalığından dolayı karantinada iken istifa ettiği öğrenilmişti.Rektör Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik de istifayı kabul etmediğini duyurdu.

Atamalar 18.08.2020, 21:37 18.08.2020, 21:42 Güler Sağlam
Karantinadaki Başhekim Güzelçiçek İstifa Etti! (2)

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Güzelçiçek’in istifası kabul edilmedi.

Başhekim Dr. Güzelçiçek’in istifa ettirildiği öne sürülmüş ve Başhekim Dr. Güzelçiçek yaptığı açıklama ile "Bundan sonra aynı hastanede Çocuk Polikliniğinde görevine devam edeceğim" demişti.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik de Başhekim Dr. Güzelçiçek’in istifasının kabul görmediğini ve görevine tekrar devam edeceğini açıkladı. Prof. Dr. Çelik, "Değerli Başhekimimiz Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Güzelçiçek'in COVID’li olduğu bir dönemde istifasını teessürle öğrendim. Kendisinin istifası tarafımca kabul edilmemiştir. Başhekimimizin en kısa zamanda sağlığına kavuşarak görevinin başına dönmesini arzu ediyorum" dedi. 

Rektörlükten yapılan yazılı açıklamada da şu ifadelere yer verildi:

“Şanlıurfa Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Güzelçiçek 18.08.2020 tarihinde yaptığı açıklamada her ne kadar başhekimlik görevinden istifa ettiğini bildirmiş ise de Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Güzelçiçek’in istifası Harran Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik tarafından kabul edilmediğinden Başhekimlik görevine devam edeceği hususu kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
19
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?