Karantinadaki Başhekim Güzelçiçek İstifa Etti! (2)

Harran Tıp Hastanesinde başarılı bir süreç geçiren Başhekim Ahmet Güzelçiçek, koronavirüs salgın hastalığından dolayı karantinada iken istifa ettiği öğrenilmişti.Rektör Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik de istifayı kabul etmediğini duyurdu.

Karantinadaki Başhekim Güzelçiçek İstifa Etti! (2)
banner71

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Güzelçiçek’in istifası kabul edilmedi.

Başhekim Dr. Güzelçiçek’in istifa ettirildiği öne sürülmüş ve Başhekim Dr. Güzelçiçek yaptığı açıklama ile "Bundan sonra aynı hastanede Çocuk Polikliniğinde görevine devam edeceğim" demişti.

TIKLAYIN

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik de Başhekim Dr. Güzelçiçek’in istifasının kabul görmediğini ve görevine tekrar devam edeceğini açıkladı. Prof. Dr. Çelik, "Değerli Başhekimimiz Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Güzelçiçek'in COVID’li olduğu bir dönemde istifasını teessürle öğrendim. Kendisinin istifası tarafımca kabul edilmemiştir. Başhekimimizin en kısa zamanda sağlığına kavuşarak görevinin başına dönmesini arzu ediyorum" dedi. 

Rektörlükten yapılan yazılı açıklamada da şu ifadelere yer verildi:

“Şanlıurfa Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Güzelçiçek 18.08.2020 tarihinde yaptığı açıklamada her ne kadar başhekimlik görevinden istifa ettiğini bildirmiş ise de Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Güzelçiçek’in istifası Harran Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik tarafından kabul edilmediğinden Başhekimlik görevine devam edeceği hususu kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 21:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER