Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimi Ceylan mı Oluyor?

Karamürsel Devlet Hastanesi başhekimliği görevini yürüten Uzm. Dr. Erkan Çelik’in görevden alınmasından sonra yerine Deniz Ceylan’ın getirileceği dile getiriliyor.

Atamalar 04.12.2021, 22:33 04.12.2021, 22:43 Zeynep Elmalı
Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimi Ceylan mı Oluyor?

2016 yılından beri Karamürsel Devlet Hastanesi başhekimliği görevini yürüten Uzm. Dr. Erkan Çelik’in görevden alınmasından sonra yerine Kocaeli Devlet Hastanesi’nde başhekim yardımcısı olarak görev yapan Kalp Damar Cerrahı Deniz Ceylan’ın getirileceği dile getiriliyor.

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Ülkücü camiaya yakınlığı ile bilinen ama her ortamda da ‘Ben AKP’liyim’ diyen Kalp Damar Cerrahı Deniz Ceylan’ın yaklaşık bir aydır Karamürsel Devlet Hastanesi’ne başhekim olmak için yoğun bir kulis yaptığı öğrenildi.

Karamürsel Devlet Hastanesi’ne başhekim olarak atanması beklenen Deniz Ceylan Kocaeli Devlet Hastanesi’nde görev yaparken Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne tayin olmuş daha sonra da Gölcük Devlet Hastanesi’ne başhekim yardımcısı olarak dönmüştü. Kalp Damar Cerrahı Deniz Ceylan Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’ndeki son atamalardan sonra da Kocaeli Devlet Hastanesi’ne başhekim yardımcısı olarak atanmıştı.

Başhekim Görevden Alındı İddialarına Yalanlama

28 Eylül 2016 yılından beri Karamürsel Devlet Hastanesi’nde başhekim olarak görev yapan Uzm. Dr. Erkan Çelik’ingörevden alındığı iddialrının basında yer alması üzerine Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü konu ile ilgili bir açıklama yaptı ve  "03.12. 2021 tarihinde İnternet gazetenizde yer alan ‘’BAŞHEKİM GÖREVDEN ALINDI’’ başlıklı habere istinaden açıklama yapma gereği duyulmuştur. Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimimiz Uz. Dr. Erkan ÇELİK mevcut görevine devam etmektedir. Görevden alındığı iddiası gerçeği yansıtmamaktadır. " ifadeleri kullanıldı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-6
kapalı
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?