Kadir Devrim Başhekimliğe Atanıyor mu?

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Eşrefpaşa Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Serdar Pedükcoşkun emeklilik dilekçesini sunmasının ardından aynı hastanede Genel Cerrah olarak görev yapan Operatör Dr. Kadir Devrim Demirel getirileceği konuşuluyor.

Atamalar 12.01.2021, 19:49 13.01.2021, 00:56 Güler Sağlam
Kadir Devrim Başhekimliğe Atanıyor mu?

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Eşrefpaşa Hastanesi’nde 2015’ten bu yana başhekimlik görevini yürüten Opr. Dr. Serdar Pedükcoşkun emeklilik dilekçesini sundu. Pedükcoşkun'nun, 40 gün süreyle izne çıktığı bitiminde emekliye ayrılacağı öğrenildi. İzmir'de uzun yıllar Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürüten Serdar Pedükcoşkun, Eşrefpaşa belediye Hastanesine 2015 yılında başhekim olarak atanmıştı.

TIKLAYIN


*Opr. Dr. Serdar Pedükcoşkun

BAŞARILI İŞLER YAPTI

Başhekimliği döneminde başarılı işlerin altına imza atan Opr. Dr. Serdar Pedükcoşkun’un geçtiğimiz hafta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’le görüştükten sonra emeklilik dilekçesini belediyeye sunduğu ve izne çıktığı öğrenildi. 64 yaşındaki Pedükcoşkun’un önümüzdeki yıl yaş haddinden emekli olması bekleniyordu. Bu arada aldığım güvenilir kaynaklardan edindiğim bilgilere göre Hastanenin Başhekimliği görevine ise aynı hastanede Genel Cerrah olarak görev yapan Operatör Dr. Kadir Devrim Demirel getirilecek.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?