İzmir Tepecik Eğitim Araştırma'da Atama Skandalı

Bir sendikanın Genel Başkanına olan yakınlığıyla bilinen kişinin sahada çalışmadan, nöbet tutmadan, depo biriminde yıllarca geri görevde çalıştıktan sonra sonra yine aynı Genel Başkanın referansıyla adeta bölgenin yükünü taşıyan İzmir Tepecik hastanesine Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı olarak sözleşme imzalatıldığı iddia edildi.

Atamalar 07.07.2020, 16:06 10.07.2020, 11:54
İzmir Tepecik Eğitim Araştırma'da Atama Skandalı

İzmir tepecikte atama skandalı...

Sendika genel başkanına yakınlığıyla bilinen çalışanın Genel başkanının referansıyla İzmir Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesine sözleşme imzalatıldığı öğrenildi. 

Gelen duyumlara göre, sözleşme imzalayan Genel Başkan referanslı kişinin pandemi sürecinde sahada emek vermediği, yıllardır masa başı çalıştığı, nöbet tutulmayan yerlerden olan depo biriminde çalışarak yıllarını geçirdiği iddia edildi.

TIKLAYIN

Erkek hemşire İzmir’in ve bölgenin yükünü taşıyan İzmir Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Başhemşire yardımcısı olmak için sözleşme imzaladı.

Atamaya tepki gösteren birçok sağlık çalışanı, Sendikanın Genel Başkanının sağlık çalışanlarının genel sorunları yerine, atama derdine düşmüşse “vay ki çalışanların haline”dediler.

Pandemi sürecinde sorunsuz ve sıkıntısız birşekilde yönetilen İzmir ve en büyük hastanesi olan Tepecik hastanesinin liyakatsiz atamaların ardından sıkıntıya düşeceği konuşuluyor.

Yorumlar (20)
İzmir112 4 ay önce
Kesin bıyıklının referansı Semih durmuştur ancak bu işleri o becerebilir
Ebe 4 ay önce
Evet sadece semih durmuş becerebilir. Beceremeyenler sadece yalan haberler uydurmakla yetinirler...
Resim Manidar 4 ay önce
Masadaki Bira Şişesini Genel Başkanmi Ismarlamış?
h.b. 4 ay önce
sadece bu arkadaşmı haketmeyen ,başka hastanelerden atanan torpilli müdür yardımcıları ne olacak.hastanenin kendi personelleri dururken dışardan iş bilmez tüm ahbablar doldurulmuş.yazıklar olsun
İzmirli 4 ay önce
Adamı tanimasak inanacağız, arkadaş zaten Müdürlükte uzmandi Pandemi sürecinde gece gündüz çalıştı, bi araştırıp öyle haber yapsaydiniz.
Aa 4 ay önce
Bu yorumları yapanlar ilk tebrik eden siz olmayın sakin...hep böyle oldu bugüne kadar çünkü..
İsme gerek yok 4 ay önce
Tespit edilip yakalanması güzel bisi ama kaç yıldır aklınız neredeydi de şimdi ortaya çıkartıyorsunuz herkes işini düzgün yapsa
Filiz 4 ay önce
Bu nasıl bir bakanlık ya anlamadım rezaletlerin ardı arkası kesmiyor gerçekten okudukça tuhafliklarda bir bir çıkıyor
11111 4 ay önce
Koltuğundan düşenlerin canı çok yanmış anlaşılan....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
10
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?