İzmir Sağlıkta Dev Rotasyon! İşte gidenler ve gelenler!

İzmir İl Sağlık Müdürlüğünde dev rotasyon yapılıyor. Birçok hastanede müdür, başhekim ve başhekim yardımcısının yeri değişirken, İzmir Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Haydar Bayrakçı görevden alınarak yerine Erkan Demirel'in getirildiği öğrenildi.

Atamalar 14.07.2020, 17:06 15.07.2020, 03:13
İzmir Sağlıkta Dev Rotasyon! İşte gidenler ve gelenler!

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Başkanlık birimlerinde de revizyona gidildi. Bu kapsamda 112 Acil Sağlık Hizmet Başkanlığı görevini yürüten Yenal Duğral’ın Destek Hizmetleri Başkanlığına getirildiği öğrenildi.

İzmir Sağlıkta Sözleşme İmzalayan Sözleşmeli Yöneticiler! - Tam Liste haberi için tıklayınız

İŞTE GİDENLER/GELENLER

İzmir’de sağlık kuruluşları yönetici kadrolarında yapılan revizyon kapsamında Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İlker Kızıloğlu’nun Tepecik Göğüs Hastanesi başhekimliğine,

Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Zeki Yaşar’ın yerine ise Ödemiş Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Koçak’ın getirildi.

TIKLAYIN

Bornova Türkan Özilhan Hastanesi Başhekimi Abdurrahman Hamdi İnan’ın yerine ise Aliağa Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Ali Fuat Yalvaç görevi devraldı. 

Torbalı Devlet Hastanesi Başhekimi Başhekim Şenol Topçu’nun yerine Karabağlar İlçe Sağlık Müdürü Dr. Miraç Çavdar,

Sözleşme İmzalama Sürecindeki Sözleşmeli İdareciler Kimler? Son Haberler için tıklayınız

Bozyaka Hastanesi Kalite ve Destek Müdürü Mehmet Duran'ın yerine Şerife Korkmaz, Bozyaka Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Nükhet Yoldaş'ın yerine Doç. Dr. Sinem Namdaroğlu geldi.  

KIRKPINAR ALSANCAK’A GİTTİ, YERİNE EŞİ GELDİ

Kemalpaşa Devlet Hastanesi Müdürü Özkan Kırkpınar Alsancak Diş Hastanesi’nin Müdürü oldu. Eşi Kemalpaşa Hastanesi’nde Sağlık Hizmetleri Müdürü olarak atandı.

Yorumlar (29)
İçerde.. 4 ay önce
Revizyon olduğu falan yok...O atamaların sebebi başka.. Neler olacağını bekleyin görün, İzmirde hiçbir şey gizli kalmaz...Hepsi takipte...
Kaan 3 ay önce
Neden alındılar peki? Madem biliyorsun açık açık yaz :))
Adalet Yılmaz 4 ay önce
Asıl dev rotasyon il saglik müdürünün gitmesi olucak. Yazarsınız o zaman.
İçerde.. 4 ay önce
Ağzından bal damlıyor, İzmir bu kadar kukla bir Müdürü istemiyor artık ama Ankara nin işine geliyor, bakana yakın olduğu için Vekilleri bile takmıyor adam, İzmir Vekilleri ayakta uyuyor..Neler dönüyor neler..
ayıp artık 4 ay önce
deneyimli dürüst insanlar neden devam etmiyor
33 4 ay önce
Dürüst insanların afaroz edildiği bir dönemdeyiz. Üzücü tarafı az k partili olmayanlar makam mevkii sahibi ediliyor. Dürüst olan kim varsa partisi ak partili dahi olsa Yıldırıp uzaklaştırılıyor. Ak parti İl ve ilçeler de onların yalanlarına inanıyor. Mersine Bi göz atın görürsünüz.
Liyakat Liyakat 4 ay önce
Sözde yeni görevler verildi Bornova dan almış Kemalpaşa ,Çiğliden almış Tepecik e atamış kimseyi üşememişler aynı kişilere farklı hastanelerde görev vermişler. Liyakatsiz sistem malesef
Cengizhan 3 ay önce
Bornova neden alınmış?
r.h. 4 ay önce
sözleşme imzalamanın tek kriteri siyasetçinin kapısınınnın önünde yatıp yalvarmak.
saglıkcı v. 4 ay önce
il sağlık müdürünün bile listelerde en ufak bir söz hakkı yok.yazık ,makam mevki için orada oturmaya değer mi
sen öyle san... 4 ay önce
Müdürün istemediği atanmadı... Amaç başka merkezde ki adamları Kuklagiller den seçiyorlar, Yenal Dugralin Kerem Ali Sürekli ye yakınlığın dan başka hiçbir özelliği yok, Yeni atadiklari Başkan Yrd. Onu parmağında oynatacak sıkıysa itiraz etsin.. Adamların arkası sağlam şimdilik......
Adalet Yılmaz 4 ay önce
Hicbir deneyimi olmayan Hastane Başhekimleri ve müdürler sözleşme imzaladı. Kıstas referans. imzalayanların çoğu Ak partili bile değil. Raki masası önünde olan yöneticiler var. Bu mu sizin Ak Partililiginiz.
Iki elimiz iki yakanızda 4 ay önce
Deneyimli yöneticilerin yerine imzalayanlar size sesleniyorum. Bin birturlu takla atarak oralara geldiniz. Bunu herkes biliyor. Hayrını görmeyin inşAllah. Ah ettik size. Hic mudurluk yapmadan müdür oldunuz. Buna kim aracı olduysa onlara da ah ettik. Allaha havale ettik sizleri...Boyle referans mi olunur. Bi de namaz kılıyorsunuz oruç tutuyorsunuz referans oldunuz onlara.
Referanslar. 4 ay önce
Referansları bilmem ama Müdürlüğü şer odakları ele geçirdi bile, İl Başkanın seçim arabalarını kim finanse etmiş arastirsinlar anlarlar, pasta büyük tâbi paylaş paylaş bitiremediler, sen uyu sayın Bakan sen uyu pastadan senin yardımcılarından biri de pay alıyor haberin olsun...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?