İstifasını Veren Başhekimden Dikkat Çekici Paylaşımlar!

Başhekimlik görevinden istifa dilekçesini Müdürlüğe veren Bartın Devlet Hastanesi Başhekimi Abdullah Danışman’ın son paylaşımları dikkat çekti.

Atamalar 17.11.2020, 14:58 18.11.2020, 10:39 Güler Sağlam
İstifasını Veren Başhekimden Dikkat Çekici Paylaşımlar!

Bartın Devlet Hastanesindeki Başhekimlik görevinden istifa eden Abdullah Danışman’ın son günlerde sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar dikkat çekti.

Müfettiş İncelemesi Ardından Gelen Başhekim İstifası Dikkat Çekti! haberi için tıklayınız


* Abdullah DANIŞMAN - Başhekim

İşte gün gün Danışman'ın sosyal medya paylaşımları...

Danışman’ın 12 Kasım tarihli paylaşımı

Danışman’ın 15 Kasım tarihli paylaşımları

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
Bolu, 14 9 ay önce
Hayatını Haramla Kuranlara Hayat zehir olur... Abdullah Danışmamçn 8 defa gidip 9 defa devlete gelen Milletvekili Ercoşkunla servet deviren hesabını Allaha verecek kimselerin tasvip etmediği bir karakter. Kimbilir nerelere adı usulsüzlükler karıştı Allah bilir.. Allah gerçek iman eden kendisinden Rağzı olunanlardan etsin.. Filmin sonuna bakacaksınız....
Adalet, 14 5 ay önce
Ne kadar kolay hayatını bile bilmediğiniz bir insan hakkında Allah, iman kelimeleri ile bela okumak. Beyefendi veya hanımefendi ben 20 yıldır Abdullah Beyi tanırım. Dünya üzerinde en içten pazarlıksız, düşündüğünü söyleme cesaretine sahip, iyi bir yönetici olmaya gayret edip sadece Allahtan korkan, mala sevdası olmayan, malı bile olmayan bir insanı böyle nitelendirmişsiniz ya ucuz kin ve hırslarınızla... Yazık... Benim de duam şudur Allah kalbinde kin ve hasetle hareket eden insanlardan bu ülkeyi korusun.
danışır 7 ay önce
riyakar içten pazarlıklı etrafında iş bilen çalışan istemeyen kibirli bartında çok insanın hakkını yiyip çok ah alan zat.
32
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?