İstifanın Ardından Yeni İl Sağlık Müdürü Emrah Ceviz Oldu!

10 Kasım 2017 tarihinden bu yana Mersin İl Sağlık Müdürlüğü görevini sürdüren Sinan Bahçacı, görevini Emrah Ceviz'e teslim etti.

Atamalar 19.02.2021, 18:29 19.02.2021, 18:32 Güler Sağlam
İstifanın Ardından Yeni İl Sağlık Müdürü Emrah Ceviz Oldu!

Devir teslim töreninde konuşan Bahçacı, "Yaklaşık 3,5 yıl önce devraldığım ve şerefle sürdürdüğüm görevimden bugün itibarı ile ayrılıyorum. Bu süre zarfında çalışma arkadaşlarımla birlikte Mersin halkına sağlık alanında güzel hizmetler sunduk. Mersin gerçekten çok güzel bir şehir. Burada çok güzel dostluklar edindim. Nihayetinde bu bir bayrak yarışı. Eminim ki, görevi devrettiğim arkadaşım hizmet bayrağını daha ileriye taşıyacaktır. Bu süreçte birlikte görev yaptığım arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

TIKLAYIN

İl Sağlık Müdürlüğü görevini devralan Emrah Ceviz ise Mersin'in sağlığına yaptığı katkılardan dolayı Bahçacı'ya teşekkür ederek, "Bu kutlu hizmet yarışında sizden devraldığım bayrağı daha ileriye taşımak ve Mersin halkına sağlık alanında en iyi hizmeti sunmak için elimden geleni yapacağım. Değerli meslektaşıma da bundan sonraki görevinde başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.

Opr. Dr. Emrah Ceviz Kimdir?

1980 yılında Kütahya/Tavşanlı doğumlu Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Emrah Ceviz, Ankara, Çankırı, Adana'da hekimlik yaptıktan sonra 2018 yılında Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünde Daire Başkanı olarak görev yaptı. 2019 yılından bugüne Adana Kamu Hastaneleri Başkanlığı görevini sürdürdü.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
Mersin 2 hafta önce
Hayırlı olsun inşAllah muvaffak olursunuz. Hızlıca ekibi baştan sona değiştirmelisiniz.yoksa rahat vermezler. Sinan bohçacı nın ekibiyle yıldırdığı ve zulüm yaptığı insanlara sahip çıkarsınız. Personellerin sizden Beklentileri çok
.... 2 hafta önce
İl bazında bütün hastanelerde değişim
Sy 2 hafta önce
akçeli işler haberleri sizin sitenizdede yer alan ANTALYA MÜDÜRÜ neden hala duruyor?
Akseki 2 hafta önce
Ortopedi yalçın gelecek hersey cok güsel olacak
Hemşire07 2 hafta önce
ANTALYADAN BAŞKA BİR İLE 6 AYDA 5 DEFA BİR SAHA KOORDİNATÖRÜ GİTTİMİ ACABA? BU KADAR SORUNLU BİR YERİN MÜDÜRÜNÜ NİYE TUTARLAR HALA?
-1
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?