İstifa İle Anılan Başhekimin Manidar Paylaşımı Büyük Destek Gördü

Adı istifa haberleriyle anılan Başhekim'in sosyal medyadaki manidar paylaşımı büyük destek görürken şahsı hakkında yalan atıldığını vurgulayan paylaşım "zorla istifa ettirilmek isteniyor" iddialarını güçlendirdi.

Atamalar 24.09.2021, 02:41 24.09.2021, 03:14 Zeynep Elmalı
İstifa İle Anılan Başhekimin Manidar Paylaşımı Büyük Destek Gördü

Bir yıl arayla ikinci kez görevden zorla istifa ettirilmek istenen Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Güzelçiçek, 4 gün önce yaptığı paylaşımı sonucunda sosyal medyada büyük destek gördü.

Harran üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik'in zorla istifaya çağırdığı iddiaları son bir kaç gündür Urfa'nın gündemini meşgul eden konuların başında geliyor. Yıllardır Şanlıurfa'da başarılı bir şekilde doktorluk ve başhekimlik görevini ifa eden Doktor Güzelçiçek kişiliği ve çalışmalarıyla kamuoyu tarafından takdirle karşılanan birisi. 


*Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Güzelçiçek

İstifaya zorlandığı haberleri kısa sürede sosyal medyada yankı yarattı. Sert tepkilere neden olan bu durum karşısında sessiz kalan Başhekim Güzelçiçek, en son 4 gün önceki paylaşımında; "Yalan" ne kadar hızlı yayılırsa yayılsın, sonunda "gerçek" kazanacaktır." ifadeleri, ortaya atılan iddiaların gerçek olduğu yüzünü gösteriyor. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
18
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?