PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

İlçe Sağlık Müdürü Halk Sağlığı Genel Müdür Yardımcısı Oldu

Ankara Pursaklar‘da İlçe Sağlık Müdürü olarak görev yapan Doç. Dr. Mehmet Enes Gökler Halk Sağlığına Genel Müdür Yardımcısı oldu.

Atamalar 22.07.2022, 02:39 22.07.2022, 03:12 Cansu Polat
İlçe Sağlık Müdürü Halk Sağlığı Genel Müdür Yardımcısı Oldu

Yaklaşık 2 yıldır Ankara Pursaklar İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde Sağlık Müdürü olarak görev yapan Mehmet Enes Gökler’in Halk Sağlığı Genel Müdür Yardımcısı olarak ataması yapıldı.

Doç. Dr. Mehmet Enes Gökler’e bağlanan birimler şu şekilde oldu:

Doç. Dr. Mehmet Enes Gökler Kimdir?

1984 yılında Niğde’de doğdu. İlk, orta eğitimini Hatay’ın İskenderun ilçesinde, lise eğitimini Niğde’de tamamladı. Ondokuzmayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyeti sonrası; Niğde İl Sağlık Müdürlüğünde Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Eczacılık, Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Şube Müdürlüğü görevlerini yürüttü. Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde Halk Sağlığı uzmanlığı eğitimini tamamladı. Sonrasında Şanlıurfa Halk Sağlığı Müdürlüğünde Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar ve ÇEKÜS Şube Müdürü olarak devlet hizmet yükümlülüğünü tamamladı. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim Dalında görev yapmaktayken Pursaklar İlçe Sağlık Müdürü olarak görevlendirildi. Temmuz 2022 tarihinde Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Yorumlar (3)
Sağlıkçı 4 hafta önce
İsabetli bir atama olmuş, kendisi hem dürüst hemde Halk sağlığı alanında çalışmaları olan bir kimse Allah yolunu açık etsin
hemşire 1 hafta önce
il ilçe sağlık müdürleri gerçek halk sağlığı uzmanları olmalı .
PULMONER EMBOLİ 3 hafta önce
KARDEŞİM YETER ARTIK, ADANAYI KURTARIN ARTIK ŞU YETERSİZ, MÜDÜR VE YÖNETİCİLERDEN. SÜMSÜKLER, KENDİLERİNİ ÇOK YUKARDA , Bİ BOK OLDUKLARINI SANIYORLAR. HERKES KİMİN NASIL BİR ŞEREFSİZ OLDUĞUNU BİLİYOR. ALLAH BELANIZI VERECEK
26
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?