İlçe Sağlık Müdürü Görevinden İstifa Etti!

Alanya İlçe Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Yağdır, istifa dilekçesi vererek 11 yıldır sürdürdüğü görevinden ayrıldı.

İlçe Sağlık Müdürü Görevinden İstifa Etti!

İlçe Sağlık Müdürü Görevinden İstifa Etti!

TIKLAYIN

Abdullah Yağdır, istifasına ilişkin yaptığı açıklamada "Yorgunluk, yıpranmışlık, yaş ve sağlık gibi nedenlerle bugün istifa dilekçesi verdim. Bu süreçte Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Alanya İlçe Teşkilatımız, İl Sağlık Müdürlüğü'müz her daim destek ve yardımcı oldular. 11 yıl sayın bakanımızın teveccühü ile görevimi layıkıyla yerine getirdim. Bu onurlu görev süremde başta sayın bakanımıza ve destek veren herkese minnet ve teşekkürü bir borç bilirim" dedi.

Yağdır’dan boşalan Alanya Sağlık Müdürlüğü koltuğuna kimin geçeceği merak konusu iken kulislerde Dr. Mehmet Murat Koyuncu'nun ismi konuşulmaya başlandı. Bir dönem Alanya Sağlık Müdürü olarak görev yapan Koyuncu halihazırda 2 No’lu Aile Sağlık Merkezi’nde görev yapıyor.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
SIRADAKİ HABER
Please insert below script in to upper part of body section. -----------------------------------------------------------------------------------------------------