İl Sağlık Müdürü Sözleşme Yenileyerek Göreve Devam Dedi!

11 yıldır sağlık Müdürü olarak Nevşehir'de görev yapan Dr. Rahim ÜNLÜBAY'ın yeni sözleşme imzalayarak göreve 2 yıl daha devam edeceği öğrenildi.

Atamalar 22.03.2021, 21:42 22.03.2021, 22:21 Güler Sağlam
İl Sağlık Müdürü Sözleşme Yenileyerek Göreve Devam Dedi!

Nevşehir'de yaklaşık 11 yıldır sağlık Müdürü olarak hizmet veren Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay ’ın görev süresi uzatıldı. 

Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim ÜNLÜBAY Kimdir?

1978 yılında Konya’da doğdu. İlk, Orta, Lise tahsilini Konya’da yaptı. Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. Daha önce İl Ambulans Servis Başhekimliği, Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü, Nevşehir Dr.İ.Ş. Atasagun Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2011 yılından beri Nevşehir İl Sağlık Müdürü görevini yürütmektedir. Orta düzey İngilizce bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (10)
Sy 5 ay önce
Birisi akşama kadar borsa oynar, digeri bitcoin pesinde koşar. Birisi arsa peşinde koşturur. Öbürü işe gelmez.Yeter artık bu başıboşluğa birisinin dur deme vakti geldi.
Sy 5 ay önce
ANTALYA İL SAĞLIK TA DÖNEN AKÇELİ İŞLERE NEDEN MÜDAHALE EDİLMİYOR??
ANTALYA 5 ay önce
Kolay yoldan para kazanmak isteyen il saglik müdürünü görevde tutmak ANTALYA ya eziyet etmektir. Destek verenlerde aynı zihniyetteki insanlardır.
MARDİN 5 ay önce
Mardin bıktı çantacı Saffet YAVUZ ve ekibinden bıktı.İnşallag gidicidir
Sağlıkçılar memnun değil mardin memnun değil bitirdiler memleketi
ant07 5 ay önce
antalya il sağlık müdürü türkiyenin en başarılı müdürü. antalya hala ne istiyor bilemiyorum. cumhuriyet tarihinde antalyaya böyle müdür gelmedi. adam devletin zerre menfaatini düşündüğü yok daha ne yapsın. size. tek derdi kendi ve bir kaç kişinin menfaati. devletin paralarını oraya akıtıyor. kuruma 750 adam almış zerre iş ürettebildikleri yok. ufak tefek bir kaç iş yapmak isteselerde onuda ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar sonra yapamayacaklarını anlayınca yetkiyi verip geçiyorlar. 750 tane adamdan bir hastane kurulup işletilir. ama müdürlüğümüzde hepsi yatıyor maşAllah. daha ne istiyorsunuz gözünüze dizinize dursun.
5050 5 ay önce
Yakışan oldu Rahim Baba Nevşehir seninle !
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?