PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

İl Sağlık Müdürü Fevzi Yavuzyılmaz Sözleşmesini Uzattı

Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz, sözleşme süresinin sona ermesinin ardından yeni sözleşme imzalayarak görevine devam kararı aldı.

Atamalar 16.01.2023, 13:54 16.01.2023, 13:59 Cansu Polat
İl Sağlık Müdürü Fevzi Yavuzyılmaz Sözleşmesini Uzattı

Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz görev süresinin uzatılmasının ardından atama kararı ÇKYS sistemine düştü.

Dr. Fevzi YAVUZYILMAZ Kimdir?

İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi YAVUZYILMAZ, 1973 yılında Trabzon Vakfıkebir’de doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2001 yılında mezun oldu. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Kuruluşları Yöneticiliği alanında Yüksek Lisans yaptı. Rize, Ankara ve Trabzon’da Acil Servis Hekimi ve Aile Hekimi olarak çalıştı. Trabzon’da birçok spor organizasyonunda yöneticilik yaptı.

2010 yılında Trabzon/Düzköy Devlet Hastanesi Kurucu Başhekimi, 2012 yılında Trabzon/Akçaabat Kurucu İlçe Sağlık Müdürü, 2014 yılında Trabzon/Ortahisar Kurucu İlçe Sağlık Müdürü, 2016 yılında Aydın Halk Sağlığı Müdürü, 2017 yılında Gümüşhane İl Sağlık Müdürü, 31.10.2017 tarihinden itibarıyla Aydın İl Sağlık Müdürü ve 2019 yılında Balıkesir İl Sağlık Müdürü olarak görev aldı.

21.10.2020 tarihi itibarıyla Bursa İl Sağlık Müdürü olarak atanan Dr. Fevzi YAVUZYILMAZ, evli ve bir çocuk babasıdır.

Yorumlar (5)
comudus 2 hafta önce
Görev yaptığı yerler yerine başarılarınıda yazar mısınız bu arkadaşı bu kadar aranılan kan yapan?? Mesela ne yapmışta her yerde müdür olmuş? Halkın sağlığı coştukça coşmuş mu yoksa başarılı olduğu alanlar başka alanlar mı??
Ysp 2 hafta önce
Bu yorumundan su anlaşılır ..kesin bu müdür senin araya torpiller koydugun bı işini yapmamıştır....klavyede hepiniz durustsunuz ...muslumansiniz ...muhahaaaa
101010 2 hafta önce
Bu adamın iyi bir yönetici olup olmadığını bilmiyorum ama sağlık çalışanları tarafından hiç sevilmediğini erdem denen şeyden son derece uzak kaba saba bir adam olduğunu duyuyorum. Ayrıca adı skandallarla anılan birisi. Varsayalım iyi bir yönetici. Koskoca Ak parti camiasında hem iyi yönetici hem de erdemli ve sağlıkçılar tarafından da sevilip sayılan birini bulmak bu kadar mı zor. Eğer öyleyse de camianın haline vah ki ne vah.
111111 2 hafta önce
Bursa Türkiye’nin 4. Büyük şehri. Pratisyen hekim hocalarımız lütfen yanlış anlamasınlar. 1. Ve hadi 2. Basamak sağlık kuruluşları için pratisyen bir müdür olabilir, oralarla ilgili tecrübesi de olabilir. Ama Bursa, Çok önemli işlerin yapıldığı eğitim araştırma hastanelerine sahip ve buralarda çok değerli hocalar var. Hal böyle iken bir pratisyen hekimden başkasını bulamadı mı koskoca Bursa. Hem de böyle kaba saba birinden başkasını. Üstelik basından duyduğumuz kadarı ile en azından yüksek ihtisas hastanesi başhekimi ile iletişimi bile yokmuş. Bu şekilde Türkiye’nin 4. Büyük iline yazık edilmiyor mu. Sağlıkçıların dediğine göre bu adam Bursa da SAĞLIĞI DEĞİL SAĞLIKÇILARI YÖNETİYOR. Bursa ya sağlığı yönetecek birini bulmak bu kadar mı zor.
Serkan 2 hafta önce
Müdür bey, 5 ay önce iptal edip o tarihten sonra ses seda çıkmayan banka promosyon işini halletsin önce
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.