İl Sağlık Müdürü Bu İsim mi Olacak?

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü görevinden 23 Eylül tarihinde istifa eden Şenol Ergüney’in koltuğu vekaleten yürütülürken, İl Sağlık Müdürlüğü’ne çok ilginç bir kişinin ismi geçiyor

Atamalar 02.10.2020, 16:46 02.10.2020, 21:54 Güler Sağlam
İl Sağlık Müdürü Bu İsim mi Olacak?

Halen namı değer botoksçu hekim Ahmet Sarıışık’ın vekalet ettiği il sağlık müdürlüğüne ismi geçen isim Körfez Devlet Hastanesi’nde çocuk sağlığı doktoru olarak görev yapan Atilla Esmen.

2007-2011 yıllarında Seka Devlet Hastanesi’nde başhekimlik yapan, 2012-2013 yıllarında da Seka Devlet Hastanesi ile Alikahya Kadın Doğum Hastanesi’nin yöneticiliğini yapan Rize Çayeli doğumlu 3 çocuk babası Atilla Esmen, 2014-2019 yıllarında da AKP’den memleketi Çayeli’nde belediye başkanlığı yapan bir kişi.

TIKLAYIN

Belediye başkanlığı yaptığı dönemde 17 Nisan 2014’te saldırıya uğrayan Atilla Esmen’in ismi şimdi Şenol Ergüney’den boşalan Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü için geçiyor. Önceki gün Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ile de uzun bir görüşme yaptığı öğrenildi.

Şevki Yılmaz tarafından da önerilen ve desteklenen Atilla Esmen’in il sağlık müdürlüğüne atanmasına kesin gözüyle bakılıyor.


*Atilla Esmen

İlimizdeki Rize lobisinin de desteğini arkasına alan Esmen’in yönetici olarak görev yaptığı dönemde Seka Devlet Hastanesi ile Alikahya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nin her yıl ciddi zarar ettiği biliniyor.

Yorumlar (3)
yalnız kurt 4 ay önce
SAYIN BAKANIM ALLAH RIZASI İÇİN ŞU IĞDIR İL SAĞLIK MÜDÜRÜNÜ GÖNDERİN.ÇALIŞANLAR PERİŞAN.
Saglikci 4 ay önce
Ersoy Kandemir i müdür yapsınlar.....
Ank sağlık 3 ay önce
Zarar ettirdiyse kesin o gelir , biat adamı aranıyor .
-1
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?