İl Sağlık Müdürlüğüne Yeni Atanan Serkan Kadir Keskin Göreve Başladı!

Sağlık Bakanlığının dün gerçekleşen son dakika atamalarıyla Balıkesir İl Sağlık Müdürü olan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Serkan Kadir Keskin Bursa Sağlık Müdürü olan Fevzi Yavuzyılmaz'dan görevi devraldı.

Atamalar 21.10.2020, 17:35 21.10.2020, 22:39 Güler Sağlam
İl Sağlık Müdürlüğüne Yeni Atanan Serkan Kadir Keskin Göreve Başladı!

Sağlık Bakanlığının son atamasıyla Balıkesir İl Sağlık Müdürü olan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Serkan Kadir Keskin görevine başladı. Bursa İl Sağlık Müdürü olarak ataması yapılan Dr. Fevzi Yavuzyılmaz'dan görevi devralan Serkan Kadir Keskin, Balıkesir'e hizmet etmek için geldiğini söyledi.

TIKLAYIN


*Uzm. Dr. Serkan Kadir KESKİN - Balıkesir İl Sağlık Müdürü 

Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin görevi Dr. Fevzi Yavuzyılmaz'dan devraldı. İl Sağlık Müdürlüğü makamında gerçekleşen devir teslim töreni ile göreve başlayan Keskin, Balıkesir'de en iyi sağlık hizmeti verilmesi için çalışacağını ifade etti. Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin'e görevinde başarılar dileyen Dr. Fevzi Yavuzyılmaz ise yeni görev yeri Bursa İl Sağlık Müdürlüğü görevine başlamak üzere Bursa'ya hareket etti.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Serhan 7 ay önce
Giden müdür efendiyi Allah'a havale ediyoruz. İnşAllah yaptıklarının cezasını çeker. Kendisi çekmese bile çocuğundan mutlaka çıkar yaptığı zulümler. Yeni başlayan müdür beye de başarılar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcısı olsun.
15
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?