İl Sağlık Müdürlüğüne Adnan Kurşun Atandı

14 Mayıs günü gerçekleşen atama kararıyla, Karaman İl Sağlık Müdürlüğüne Dr. Adnan Kurşun'un ataması yapıldı. Karaman'da gerçekleşen atama sadece Dr. Adnan Kurşun ile sınırlı kalmadı. SaglikPersoneliHaber.Net haber merkezimizin yaptığı araştırma sonrasında, Sağlık Hizmetleri Başkanlığını da Celalettin Büyükboyacı getirildi.

İl Sağlık Müdürlüğüne Adnan Kurşun Atandı

TIKLAYIN

14 Mayıs günü gerçekleşen atama kararıyla, Karaman İl Sağlık Müdürlüğüne Dr. Adnan Kurşun'un ataması yapıldı. Karaman'da gerçekleşen atama sadece Dr. Adnan Kurşun ile sınırlı kalmadı. SaglikPersoneliHaber.Net haber merkezimizin yaptığı araştırma sonrasında, Sağlık Hizmetleri Başkanlığını da Celalettin Büyükboyacı getirildi. oldu.

Celalettin Büyükboyacı aynı zamanda Karaman İl Sağlık Müdür Yardımcılığı görevini de yürütecek. Adnan Kurşun'un yarın İl Sağlık Müdürlüğü görevine başlaması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 23:50

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
BAYBURT
BAYBURT - 10 ay Önce

Darısı başımıza inşAllah

SIRADAKİ HABER