Hazırladığı Yönetici Listesi Kabul Edilmeyen Sağlık Müdürü İstifa Etti!

10 ay önce göreve getirilen Bursa İl Sağlık Müdürü Ömer Halim Kaşıkcı'nın istifa ettiği öğrenildi. Kamu hastanelerine yeni yöneticilerin atanmasında kendi hazırladığı listenin kabul görmemesi üzerine istifa kararı aldığı iddia edilen Kaşıkçı'nın, kadrosunun bulunduğu Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne dönebileceği söyleniyor.

Atamalar 20.10.2020, 19:55 21.10.2020, 20:01 Güler Sağlam
Hazırladığı Yönetici Listesi Kabul Edilmeyen Sağlık Müdürü İstifa Etti!

BAKAN KOCA CUMA GÜNÜ BURSA'DA

Bu arada, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın Bursa'ya geliş tarihi de büyük ihtimalle netlik kazandı. Bakan Koca'nın cuma günü Bursa'da olması bekleniyor.

YENİ SAĞLIK MÜDÜRÜ KİMDİR

TIKLAYIN

1973 yılında Vakfıkebir de doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Vakfıkebir de tamamladı. 2001 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 

Rize ve Ankara da çalıştıktan sonra 2004 yılında Trabzon SSK Hastanesi Acil Servisinde görev yaptı. Burada görev yaptığı dönemde; hastane çalışmalarının yanında birçok spor organizasyonunda  görev aldı.

Trabzon SSK voleybol takımında voleybol Şube Sorumlusu ve İdmanocağı Spor Kulübünde yönetici olarak görev yaptı.  Trabzon İlinde yapılan birçok spor organizasyonunda yönetici olarak görev yapmış olup,  Okul Sporları Federasyonu sağlık kurulu üyesi ve dünya şampiyonu olan Erdoğdu Lisesinin Guatemala da kafile doktorluğunu yapmıştır. 

2009 yılında Düzköy ilçesi Çal Beldesinde Aile Hekimliği yapmıştır. 2010 yılında Düzköy İlçe Hastanesine Kurucu Başhekim olmuştur. 2012 yılında Akçaabat İlçe Sağlık Müdürlüğünde Kurucu Müdür olarak görev yapmıştır. 

2014 yılında Ortahisar İlçesi İlçe Sağlık Müdürlüğünde Kurucu Müdür olarak görev yapmıştır. 2016 yılında Aydın İli Halk Sağlığı Müdürü olarak görev yapmıştır. 30 Haziran 2017 tarihi itibari ile Gümüşhane İl Sağlık Müdürü olarak atanmıştır. 31 Ekim 2017 tarihi itibari ile Aydın İl Sağlık Müdürü olarak görevine başlamış olup evli ve 1 çocuk babasıdır.

Yavuzyılmaz, 22/05/2019 tarihinden itibaren Balıkesir İl Sağlık Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (7)
Zonguldak 7 ay önce
bu trabzonlular yetti her yere. başka adam yokmu ülkede
Enver 7 ay önce
Ne demistik bize her yer trabzon...her yerde olmamiz normal degilmi biraz can sikiyoruz ama idare edin artik
Mersin 33 7 ay önce
Konyalı lar var ya. Size denk gelmemiş. Verebiliriz
Şükür 7 ay önce
Balıkesir’de herkesi birbirine düşürdü. Birazda Bursa düşünsün. Allah’a havale ediyoruz
şükür diyen kardeşime 7 ay önce
sanki bursadaki melekti. hep aynı adamlar müdürlükleri kapmış. yeni 1 tane bile yok. vhkilerin hepsi müdür. pehhhh
Karadenizli olsun taştan olsun 7 ay önce
Karadenizli olsun taştan olsun mantığı ile reyiz tüm karadenizi yönetim kadrosuna taşıdı yakında kandırıldım LAZÖ teror orgutu der :-)
Murtaza Hakyemez 7 ay önce
Ehh Trabzon mu ise başka referansa gerek yokkine adamlar doğuştan sağlık yöneticisi.Hatta yenidoganlari şimdiden atamak lazım 20 yıl sonra direk işbaşına geçer
24
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?