Hastanede Zeytinyağı, Soğan, Sarımsak Satışı İle Uğraşan İsmi Hastane Müdürü mü Yapacaksınız?

"İlanlarda hep gözümüze çarpar, doktordan, öğretmenden, memurdan vs. satılık diye normal bedelinin üzerinde, fiyatlar istenir veya cazip satış sloganları kullanılarak, ürüne reklam değeri katılır." diyen Nevşehir Yerel Gazetesi, "hastanede zeytinyağı, soğan, sarımsak satışı işi ile uğraşan bir ismi bir çok çalışana, kampanyalı ve ucuz satışlarımız başladı diyerek, ya nakit ya veresiye defterine yazarım diye ticaret yapan bir ismi, Nevşehir Devlet Hastanesine nasıl müdür atayacaksınız?" diye sordu.

Atamalar 24.06.2021, 22:17 Güler Sağlam
Hastanede Zeytinyağı, Soğan, Sarımsak Satışı İle Uğraşan İsmi Hastane Müdürü mü Yapacaksınız?

NEVŞEHİR DEVLET HASTANESİNE SKANDAL ATAMA

Ya hiç birşeyden ders almıyoruz, ya aklımız kıt, ya miras yediyiz, ya da bu memlekete en büyük sıkıntıyı bu şehirde yaşayanlar sadece nefsi duyguları ile hareket ederek, Nevşehirli vatandaşların hizmet kalitesini umursamayarak,  memleketin kurumlarını, rüyasında dahi göremeyenlere peşkeş çekmeye devam ediyoruz. AK Parti iktidarına, en büyük çalımı AK Partideki siyasiler atıyor.

DEVLET HASTANESİNDEN, ZEYTİNYAĞI, SOĞAN, SARIMSAK SATIŞLARI BAŞLARSA ŞAŞIRMAYIN!

İlanlarda hep gözümüze çarpar, doktordan, öğretmenden, memurdan vs. satılık diye normal bedelinin üzerinde, fiyatlar istenir veya cazip satış sloganları kullanılarak, ürüne reklam değeri katılır.

İşte yeni Nevşehir Devlet Hastanesi Müdürümüzde yine Nevşehirin evlatları, emektarları hiç edilerek Hataylı bir ismi, hemde hastanede zeytinyağı, soğan, sarımsak satışı işi ile uğraşan bir ismi bir çok çalışana, kampanyalı ve ucuz satışlarımız başladı diyerek, ya nakit ya veresiye defterine yazarım diye ticaret yapan bir ismi, Nevşehir Devlet Hastanesine nasıl müdür atayacaksınız?

Hangi yüzle, Nevşehirli vatandaşlardan oy isteyeceksiniz?

Hastane çalışanları, bu durum ve tablodan çok rahatsız, Nevşehir Devlet Hastanesinde ki onlarca çalışan sağlık çalışanlarımız bizlere ulaşarak, durumlarının dile getirilmesini istedi, bu tarzda ki ani,biranlık atama ve yerleştirmeler özellikle konu Nevşehir Devlet Hastaneside olunca aklımıza geçmiş dönem AK Parti Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider'i getirdi, konu ile ilgili birçok kişinin de hem fikir olduğu görüşte, Ebubekir Gizligider'in bizzat perde arkasından müdahil olduğu net olarak gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Bu memleketin insanı, size oy verir mi?

Yetmedimi bu şehrin evlatlsrının dışardan gelen insanlar tarafından kullanılıp, kullanılıp atılması ezilmesi?

Kaynak:https://www.cthaber.com/haber/7336025/nevsehir-devlet-hastanesinde-bu-seferde-atama-skandal

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (9)
memur 3 ay önce
GAVS GAVS kadrolaşıyorlar.hele bir müdür olsun menzile tur da düzenleyecek.hizmette sınır yok.
SAĞLIKÇI ???? 3 ay önce
good luck with your new manager.
I suggest you the potato trade, sir.
More profitable business????????????
Nevşehirli Sağlık Personeli 3 ay önce
yalan ve iftira haberlerle para kazanacaksınız bide dürüst haberciyiz diye güven sağlayacaksınız öylemi nerde liyakatlı kimse varsa harcamanın yoluna gidiliyor yazık ülkem ne hale geldi
Memleketin yerlisi 3 ay önce
ilk defa liyakatlı çalışkan biri geldi oda o memleketli olmadığından iftira ve yalan haberle harcanmak istiyor.
TIRT HABER 3 ay önce
Hataylılar bu ülkenin evladı değil mi? memleket milliyetçiliği yönetimsel açıdan bu ülkenin en büyük sorunu. laf olsun diye haber yapmayın
SAĞLIKÇI 3 ay önce
İddana göre memlekete ilk defa liyakatli bı adam geldi onunda önünü kesiyorlar.Yaz bakalım bebeğim cv'ni de görelim ne kadar liyakatliymisin hastanede bu işi yapacak onlarca liyakatli adam var.Eger gerçekten üstün bı özelliğin varsa bizde destekleyelim seni.Demedi deme sağlık teşkilatı küçük eger Zeytinyağı sarımsak soğan işine girmişsen sana müdürlük yaptırmalar burda tef'e koyarlar seni.
Fatih Demirci 3 ay önce
Gawsına gurban gawsına
halil 3 ay önce
senin gawsına biiirrr sana ikiiiiii
Şemsi Paşa 3 ay önce
Aman Allah' ım şaka mı bu?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
11
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?