Hasibe Özgeçen Dinçel, Devlet Hastanesine Başhekim Oldu!

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’ne atanan Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Doktorlarından Nöroloji Uzmanı Doktor Hasibe Özgeçen Dinçel’in daha önce Nazilli’de de başhekimlik yaptığı bilgisi verildi.

Atamalar 10.09.2020, 12:33 Güler Sağlam
Hasibe Özgeçen Dinçel, Devlet Hastanesine Başhekim Oldu!

Söke’de uzun süredir Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi başhekimliği görevini sürdüren Dahiliye Uzmanı Doktor Mustafa İkizek görevden alınarak yerine Nöroloji Uzmanı Dr. Hasibe Özgeçen Dinçel’in atandığı öğrenildi.

TIKLAYIN

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’ne atanan Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Doktorlarından Nöroloji Uzmanı Doktor Hasibe Özgeçen Dinçel’in daha önce Nazilli’de de başhekimlik yaptığı bilgisi verildi. 

Yine daha önce Aydın Devlet Hastanesi’nde Başhekimlik yapan, Atatürk Devlet Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz (KBB) Uzmanı olarak görevine devam eden Operatör Doktor Hüseyin Zafer Alkaya Çine Devlet Devlet hastanesine başhekim olarak atandı. Her iki hekiminde önümüzdeki günlerde görevine başlaması bekleniyor.

Yorumlar (2)
yeni atananlar 3 ay önce
her iki bashekimde işlerini layıkı ile yapan profesyonel kişilerdir. haklarında hayırlı olsun güzel işlere imza atacaklarına eminim. idari göreve 2018 den beri ara vermişlerdi. efsane ekip olarak aydın devlette görev yapmıştılar o ekibin tamamı kıymetlidir. atayanların eline sağlık.
aydınlı 3 ay önce
efsane ekibin bir parçası olan doktor hanıma başarılar diliyorum. söke ye çok şey katacağına inanıyorum. işi liyakat usulüne göre dağıtan sağlık müdürünü tebrik. ederim.
1
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?