Hasibe Özgeçen Dinçel, Devlet Hastanesine Başhekim Oldu!

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’ne atanan Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Doktorlarından Nöroloji Uzmanı Doktor Hasibe Özgeçen Dinçel’in daha önce Nazilli’de de başhekimlik yaptığı bilgisi verildi.

Hasibe Özgeçen Dinçel, Devlet Hastanesine Başhekim Oldu!
banner71

Söke’de uzun süredir Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi başhekimliği görevini sürdüren Dahiliye Uzmanı Doktor Mustafa İkizek görevden alınarak yerine Nöroloji Uzmanı Dr. Hasibe Özgeçen Dinçel’in atandığı öğrenildi.

TIKLAYIN

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’ne atanan Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Doktorlarından Nöroloji Uzmanı Doktor Hasibe Özgeçen Dinçel’in daha önce Nazilli’de de başhekimlik yaptığı bilgisi verildi. 

Yine daha önce Aydın Devlet Hastanesi’nde Başhekimlik yapan, Atatürk Devlet Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz (KBB) Uzmanı olarak görevine devam eden Operatör Doktor Hüseyin Zafer Alkaya Çine Devlet Devlet hastanesine başhekim olarak atandı. Her iki hekiminde önümüzdeki günlerde görevine başlaması bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yeni atananlar
yeni atananlar - 2 hafta Önce

her iki bashekimde işlerini layıkı ile yapan profesyonel kişilerdir. haklarında hayırlı olsun güzel işlere imza atacaklarına eminim. idari göreve 2018 den beri ara vermişlerdi. efsane ekip olarak aydın devlette görev yapmıştılar o ekibin tamamı kıymetlidir. atayanların eline sağlık.

aydınlı
aydınlı - 2 hafta Önce

efsane ekibin bir parçası olan doktor hanıma başarılar diliyorum. söke ye çok şey katacağına inanıyorum. işi liyakat usulüne göre dağıtan sağlık müdürünü tebrik. ederim.

SIRADAKİ HABER