PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Harran Üniversitesi Başhekimi Ahmet Güzelçiçek Görevden Alındı

Harran üniversitesindeki başhekim değişikliği ile ilgili görevden alınan Ahmet Güzelçiçek tarafından çarpıcı açıklamalar geldi. Doç. Ddr. Ahmet Güzelçiçek, “görevimi gönül huzuruyla devredeceğim” dedi.

Atamalar 19.11.2022, 23:29 20.11.2022, 00:08 Cansu Polat
Harran Üniversitesi Başhekimi Ahmet Güzelçiçek Görevden Alındı

Görev süresinin dolmasının ardından Başhekimlik görevini bırakan Ahmet Güzelçiçek’in yerine İç Hastalıkları Öğretim Görevlisi Doç. Dr. İdris Kırhan atanmıştı.

Yapılan görev değişikliğinin ardından eski Başhekim Ahmet Güzelçiçek, görev yaptığı dönemde kendisine dua eden, güvenen ve yardımcı olan herkese canı gönülden teşekkür ettiğini söyledi.

"GÖREVİMİ GÖNÜL HUZURUYLA DEVRECEĞİM"

Başhekimlik görevini gönül huzuru içinde devredeceğini söyleyen Doç.Dr.Ahmet Güzelçiçek yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Göreve başlarken 'adaletle, merhametle ve ilkelerle idare edebilmeyi ve ayrılırken de alın aklığıyla devredebilmeyi nasip eyle Allahım' diye dua etmiştim. Kabul edilmiş temennisiyle 3 yıldır sürdürdüğüm başhekimlik görevini gönül huzuruyla devredeceğim inşallah.

Hayatımız, hatta tek birine bile hakim olamadığımız nefesimiz bile bize emanetken, biz makamların sahibi değil ancak emanetçisi olabiliriz. Zira dünya hayatında üstlendiğimiz bütün görevler bize emanettir.

"İNSAN; MAL İLE MÜLK İLE MAKAM İLE ŞEREF BULMAZ"

Zenginlik; kimsenin insandan alamayacağı değerler toplamıdır. İnsanın; bilgisidir, görgüsüdür, karakteridir, ahlakı, onuru, ameli ve terbiyesidir. Bunları ne bir başkası alabilir veya çalabilir nede iflas edilince kaybedilir.

İnsan; mal ile, mülk ile, makam ile şeref bulmaz. Her kim izzet ve şeref isterse bilsin ki izzet ve şeref Allah’a aittir. Ve bizler de Allah’a yakın olduğumuz kadar doğru, dürüst, yalansız, adil ve hakkaniyetli olduğumuz kadar izzet ve şeref sahibi oluruz.

Yorumlar (1)
Tediniz miyav 2 hafta önce
Asfari ücretliye en az 3000 tl sabit ek ödeme gelmeli devlet karşılaması gerek kaynak işsizlik fonu böylelikle kimse üsten çıkmaz tap bakalım 8500 tl 5 işçiden işveren 1 ini çıkarsa günah degilmi ey calusma bakanım formülü verdim asgati ücretliye sabıt 3000 tl ek ödeme devlet tarafından ettimi 8500 tl birde buna ilaveten yüzde 20 zam ettimi 9600 ne oldu işverene yük 1000 tl geldi kimsede üsten çıkmadı diğer türlü yuzbinler üsten çıkarılır devlet ha bire zarar eder zaten vereceği 3000 tl geriye dönecek o vakit sindi radikal kararlar alınmadı mecburi piyasanın da rayına girmesi için olmasa olmaz bir formülü bu benim bulduğum sonra turkiye döner sermaye sistemi kurulup tüm asfari ücretli ve memurlara ilaveten 2000 tl de refah yaşam ödemesi oh be gördünmu bakıyoruz bu iki kesim biti ömrü çalışma ile gitmiş birinin şartları buna yetiyor yoksa piyasa da herşey artar bu defa enflasuon hortlak iyice devleti yönetenler nasil tapuda saglikta asalet kurumunda döner sermaye varsa dediklerim muhteşem fikirlerdir 1 kişi bile işsiz kalmamalı bu müslüman ülkede kurtuluş turkite döner sermate sistemi hepsi genel müdürler ve godoman lara çalışacağız bakın genel müdürler huzur hakkı falan hilal inter Milan 100 bin üzeri yüzlerce bu uygulamadan maaş alanlar var bunlarda soba ermeli herkese köklü bir maaş reformu mi liderimiz erdogan yapmalı ki 2023 herkese bereketli gelsin saglikra teşvik ödemeler temel ödemeler sanki abartildi hak neyse o olmsli gibisinden acilen türkiyenin en buyum 3 sorunu birincisi kiralar ikincisi vergiler 3 ncusu dengesiz adaletsiz maaş sistemi bunlar düzeldi çoğu şey düzelir