PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Hakkında Karalama Haberleri Çıkartılan Başhekim İstifa Etti

Derince Eğitim Araştırma Hastanesinde Başhekimi olarak görev yapan Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın’ın istifa ettiği öğrenildi.

Atamalar 14.12.2022, 16:32 Cansu Polat
Hakkında Karalama Haberleri Çıkartılan Başhekim İstifa Etti

İstifasının ardından hastanede Kalp Damar Cerrahı olarak çalışmaya devam edeceği öğrenilen Şaşkın’ın yerine Başhekim Yardımcısı vekalet ediyor.

Hüseyin Şaşkın ile ilgili geçtiğimiz günlerde yerel basında çıkan haberlerin, Başhekimin İmam Hatipli Kökenli olması nedeniyle çıkarıldığı ve hakkında iftira kampanyası yürütüldüğü dile getirilmişti.

Basında yer alan iddiaların ardından Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğünün somut verilerle Başhekim hakkında çıkan haberleri çürüttü öne sürülmüştü.


*Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın

Sağlık Müdürlüğünün yaptığı açıklamada, Sosyal Güvenlik Kurumunun rutin incelemesinin soruşturma olarak basında lanse edilmesinin etik dışı olduğu kaydedilmişti.

Yorumlar (2)
Çağdaş 2 ay önce
Konu istifa değil konu sözleşmeli yönetici maaslari şuan sözleşmeli yönetici maaslari pratisyen hekimin altına düştü. Memurlar daha fazla maaş alıyor ne yazikki yöneticilerin çoğu sozlesme bitimini bekleyip ayrılıyor sadece bashekim değil bashekim yardımcısı başkan ve başkan yardımcısı uzman kimse sözleşmeli yönetici olmak istemiyor
BANKER BİLO 2 ay önce
SGK RUTİN OLARAK EVRAKLARDA MEDULA ÜZERİNDEN TARAMA YAPARAK EKSİKLİĞİN YADA YANLIŞLIĞIN SEBEBİNİ SORARAK CEVAP İSTER. FAZLA FATURALANDIRMA VE YERSİZ ÖDEME YAPILMAMASI İÇİN BÖYLE BİR SEBEPLE HEKİME KARALAMA YAPILDIYSA HAKKINA GİRİLMİŞTİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜ GİRİŞLERİ TAŞERONDAN KADROYA GEÇEN VERİ GİRİŞ ELEMANLARI YAPIYOR DOKTOR KAĞITLA KÜREKLE UĞRAŞMAZ.
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.