Gündoğmuş Devlet Hastanesine Gökçe Duranoğlu Turgut Başhekim Olarak Atandı!

Gündoğmuş Devlet Hastanesine atanan başhekim Gökçe Duranoğlu Turgut görevine başladı.

Gündoğmuş Devlet Hastanesine Gökçe Duranoğlu Turgut Başhekim Olarak Atandı!

Ankara doğumlu olan ancak ilk ve ortaöğretimini Antalya'da tamamlayan Turgut, tıp fakültesinin ardından ihtisasını Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında yaptı.

Pratisyen hekim olarak Aksaray Devlet Hastanesinde çalışan Gökçe Duranoğlu Turgut daha sonra Antalya Kepez Devlet Hastanesi ve Antalya Serik Devlet Hastanesinde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalıştı.

TIKLAYIN

Bir an önce ihtiyaçları tespit ederek çalışmalara başlayacağını ifade eden Turgut, Gündoğmuş halkına hizmet vermekten mutluluk duyacağını belirtti.

BAŞHEKİM, İHA'YA HABER YAPTIRDI AMA HASTANE RESMİ SİTESİNİ UNUTTU!

Antalya İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesine Başhekim olarak atandığı İHA tarafından servis edilen haber, Milliyet başta olmak üzere tüm ulusal basının web sitelerinde yer alırken, Başhekim Gökçe Duranoğlu Turgut, Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi web sitesinde hala dışardan geçici görevle başhekimlik yapıyor gözüküyor.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER