Görevden Alınan Başhekimin Yerine Karakoç Atandı

Görevden alınan Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimi Dr. Muhammet Asena’nın yerine vekaleten Uz. Dr. Yenal Karakoç atandı. Karakoç, Eğitim Araştırma Hastanesinde Başhekim yardımcılığı görevi yapıyordu.

Atamalar 29.05.2021, 10:39 29.05.2021, 16:52 Zeynep Elmalı
Görevden Alınan Başhekimin Yerine Karakoç Atandı

Daha önce Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ek binasında Koordinatör Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan Dr. Muhammed Asena, geçtiğimiz yıl Ekim ayında Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine atandı. Asena dün ani ve sürpriz bir kararla görevden alınmıştı.

VEKALETEN KARAKOÇ BAKACAK

Asena’dan boşalan Başhekimlik görevine Dr. Yenal Karakoç vekaleten atandı. Karakoç, Eğitim Araştırma Hastanesinde Başhekim yardımcılığı görevi yapıyordu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Finike personel 4 ay önce
Esnaf dükkan basma rezaleti(dava mevcut ve ceza aldı), yemekhane şirketi üzerinden yolsuzluk rezaleti (dava mevcut devam ediyor), iftira ile idari soruşturma hobisi olan görev süresi içerisinde doktor, müdür ve müdür yardımcıları dahil istifa eden sirkülasyonun ve mobbingin bol olduğu Finike Devlet Hastanesi başhekiminin görevine devam etmesi çok manidar değilmiş. Adaletse herkese adalet.
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?