PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Gaziler FTR Müdürü Adil Burkay Yenimahalle EAH'a Müdür Yardımcısı Oldu!

Ankara Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi İdari Mali Hizmetler Müdürü Adil BURKAY'ın Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesine Müdür yardımcısı olarak sözleşme imzaladığı öğrenildi.

Atamalar 18.01.2022, 16:07 19.01.2022, 02:45 Zeynep Elmalı
Gaziler FTR Müdürü Adil Burkay Yenimahalle EAH'a Müdür Yardımcısı Oldu!

2020 Temmuz sözleşme yenilenme  döneminde Ankara Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi İdari Mali Hizmetler Müdürlüğü görevine bırakan Burkay'ın Hacettepe Üniversitesi mezunu ve daha önce 2015 yılında Etimesgut Devlet Hastanesinde de Hastane Müdürlüğü yaptığı biliniyor.  

2004 yılında Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı, 2005 yılında Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü, 2007 yılında Müsteşar Yardımcılığı görevlerinde bulunan Bingöllü Turan Buzgan gibi Adil BURKAY'da Bingöllü.

Adil Burkay'a yeni görevinde başarılar dileriz. 

Yorumlar (8)
ahe 5 ay önce
Ankara Gülhane Hastanesi sağlık bakım müdürünün değişmesi gerekli personel ayırıyor.İşine gelmeyenler ile uğraşıyor.
ŞUBE MÜDÜRÜ 5 ay önce
KENDİSİ HACETTEPE SAĞLIK İDARESİ MEZUNU OLUP UZUN YILLAR İDARECİLİK YAPMIŞTIR LİYAKATLI TECRÜBELİ BİR ARLKADAŞIMIZ HAYIRLI OLSUN.
Beyaz Türk 5 ay önce
Yeni görevinde kendisine başarılar dilerim. Ülkemizin yetiştirdiği kaliteli insanlardan biridir. Çok daha iyi yerlerde olmasını dilerim.
Necattin 5 ay önce
Torpili bu sefer müdür olmaya yetmemiş demek ki
61KENARABENİ 5 ay önce
Tanırmısınız kendisini.
ARZU 4 ay önce
KENDİSİNİ GAZİLER FTR DEN TANIRIM. ÇOK BAŞARILI DONANIMLI VE BEYEFENDİ BİR YÖNETİCİDİR. YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM.
çaycı bile olmaz sizden 3 ay önce
babanızın çiftliği ye ye ye tıksırıncaya kadar ye size tapulu mu bu makamlar sizden ancak çaycı olur
33 3 ay önce
hadi nirdeeeeee liyakat ukala siz kendinizden başkasını görmezsiniz körsünüz. biz ne mezunuyuz beyefendi 4 üniversite yüksek lisans şube müdürlüğü yazılı sözlü başarılı atanası yapılmayan öyle mi liyakat sana göre ben bu adamı cebimden çıkarırım bilip bilmeden konuşma
24
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?