Eski Genel Müdür Yardımcısı Kotanoğlu Ankara'da Halk Sağlığı Başkanı Oldu!

Kamu Hastaneler Genel Müdür Yardımcısı olarak uzun zaman görev yapan en son Ankara Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak çalışan Mustafa Sırrı Kotanoğlu Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı olarak ataması yapıldı.

Eski Genel Müdür Yardımcısı Kotanoğlu Ankara'da Halk Sağlığı Başkanı Oldu!
banner71

Dr. Bahattin İLTER tarafından yürütülen Ankara İl Sağlığın Halk Sağlığı Hizmetleri artık tecrübeli bürokrat Dr. Mustafa Sırrı Kotanoğlu'na emanet.


*Uzm. Dr. Mustafa Sırrı KOTANOĞLU

TIKLAYIN

Asiye Çiğdem Şimşek, Hasan Gül ve Yunus Emre Bulut'ub Başkan Yardımcısı olduğu Halk Sağlığı Hizmetleri'nin yeni Başkanı Mustafa Sırrı Kotanoğlu'nun ataması sisteme düştüğü öğrenildi.


*Eski Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Bahattin İlter

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 14:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
ankara kedisi.van kedisi,sivas kangalı ünlüdür
ankara kedisi.van kedisi,sivas kangalı ünlüdür - 2 ay Önce

Bu kocaman köpekler ankara ve van kedileriyle geçinemezler, kapalı ortamlar da yaşayamazlar,açık arazide tek başına yaşama fırsatı verilmeli,koyunçobanlarının bekciliğini yapmaları daha sağlam olur

Ali
Ali - 2 ay Önce

Ankarada Destek ne zaman değişecek?Ankara İl Sağlık Müdürü Desteği de değiştirmeli?

Sağlık neferi Ahmet
Sağlık neferi Ahmet - 2 ay Önce

Bahattin İlteri kişisel olarak sevmem ama söylemezsem haksızlık olur. Çok çalışkan emeğini asla esirgemeyen çalışanın yanında durur, calismayanin da düşmanıdır. Görevden alınması iş sebebiyle değildir. Kesin kişisel olarak sevmeyen birinin kurbanı olmuştur. Yazık ama sağlık gidditce çalışkan idarecilerini yitiriyor.

sağlıkeri
sağlıkeri - 2 ay Önce

Hayırlı olsun, işinin eri düzgün bir yönetici

İnsan sağlığı
İnsan sağlığı - 2 ay Önce

Anlayamadığım şu hep dönüp dolaşıp aynı adamlara geri veriliyor iş sonra a yine olmadı yapamadı denilip alınıyorlar görevden peki zul kime oluyor acep bu arada

sendikacı
sendikacı - 2 ay Önce

Hani Erdal bolatçı bu adama bir görev verdirmeyecekti noldu müdürede şikayet etmişti ama adam söke söke geldi hatta müdürün bile haberi olmadan

Ankara
Ankara @sendikacı - 2 ay Önce

Erdal Bolatçı zaten düzgün insanlara değil kendine hizmet edenlere referans oluyor

Salih
Salih - 1 ay Önce

Oradan oraya,oradan oraya.Bunlardan başka sağlığı yönetecek kimse yokmuş gibi yıllardır aynı isimler.Bulunmaz hint kumaşları.

Birgarip pratisyen
Birgarip pratisyen - 3 hafta Önce

Bahattin beyle
Tanışmam pratisyenlik yıllarıma dayanır, o dönemde kendisi ile hiç hoş olmayan munasebetlerimiz olmuştur.Hekimlik hayatım boyunca meslektaşlarına üslubunu beğenmedigim nadir yoneticilerdendir. Bizler hekimiz yonetsekte yonetilsekte taşıdığımız en kıymetli unvanda bu olsa gerek.Bir meslektaşı olarak genede başarılı sağlıklı huzurlu ve deontoloji ilkelerine saygılı hekimler ile muhatap olacağı çalışma hayatı dilerim.


SIRADAKİ HABER