Eski Genel Müdür Yardımcısı Kotanoğlu Ankara'da Halk Sağlığı Başkanı Oldu!

Kamu Hastaneler Genel Müdür Yardımcısı olarak uzun zaman görev yapan en son Ankara Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak çalışan Mustafa Sırrı Kotanoğlu Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı olarak ataması yapıldı.

Atamalar 15.08.2020, 19:56 18.08.2020, 14:43 Güler Sağlam
Eski Genel Müdür Yardımcısı Kotanoğlu Ankara'da Halk Sağlığı Başkanı Oldu!

Dr. Bahattin İLTER tarafından yürütülen Ankara İl Sağlığın Halk Sağlığı Hizmetleri artık tecrübeli bürokrat Dr. Mustafa Sırrı Kotanoğlu'na emanet.


*Uzm. Dr. Mustafa Sırrı KOTANOĞLU

TIKLAYIN

Asiye Çiğdem Şimşek, Hasan Gül ve Yunus Emre Bulut'ub Başkan Yardımcısı olduğu Halk Sağlığı Hizmetleri'nin yeni Başkanı Mustafa Sırrı Kotanoğlu'nun ataması sisteme düştüğü öğrenildi.


*Eski Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Bahattin İlter

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (9)
Ali 6 ay önce
Ankarada Destek ne zaman değişecek?Ankara İl Sağlık Müdürü Desteği de değiştirmeli?
ankara kedisi.van kedisi,sivas kangalı ünlüdür 6 ay önce
Bu kocaman köpekler ankara ve van kedileriyle geçinemezler, kapalı ortamlar da yaşayamazlar,açık arazide tek başına yaşama fırsatı verilmeli,koyunçobanlarının bekciliğini yapmaları daha sağlam olur
Sağlık neferi Ahmet 6 ay önce
Bahattin İlteri kişisel olarak sevmem ama söylemezsem haksızlık olur. Çok çalışkan emeğini asla esirgemeyen çalışanın yanında durur, calismayanin da düşmanıdır. Görevden alınması iş sebebiyle değildir. Kesin kişisel olarak sevmeyen birinin kurbanı olmuştur. Yazık ama sağlık gidditce çalışkan idarecilerini yitiriyor.
sağlıkeri 6 ay önce
Hayırlı olsun, işinin eri düzgün bir yönetici
Birgarip pratisyen 5 ay önce
Bahattin beyle
Tanışmam pratisyenlik yıllarıma dayanır, o dönemde kendisi ile hiç hoş olmayan munasebetlerimiz olmuştur.Hekimlik hayatım boyunca meslektaşlarına üslubunu beğenmedigim nadir yoneticilerdendir. Bizler hekimiz yonetsekte yonetilsekte taşıdığımız en kıymetli unvanda bu olsa gerek.Bir meslektaşı olarak genede başarılı sağlıklı huzurlu ve deontoloji ilkelerine saygılı hekimler ile muhatap olacağı çalışma hayatı dilerim.
İnsan sağlığı 6 ay önce
Anlayamadığım şu hep dönüp dolaşıp aynı adamlara geri veriliyor iş sonra a yine olmadı yapamadı denilip alınıyorlar görevden peki zul kime oluyor acep bu arada
Salih 6 ay önce
Oradan oraya,oradan oraya.Bunlardan başka sağlığı yönetecek kimse yokmuş gibi yıllardır aynı isimler.Bulunmaz hint kumaşları.
sendikacı 6 ay önce
Hani Erdal bolatçı bu adama bir görev verdirmeyecekti noldu müdürede şikayet etmişti ama adam söke söke geldi hatta müdürün bile haberi olmadan
Ankara 6 ay önce
Erdal Bolatçı zaten düzgün insanlara değil kendine hizmet edenlere referans oluyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?