Eski Başhekim dekan olarak atandı

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi eski Başhekimi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Prof . Dr. Mehmet Akif Altay Sağlık Bilimleri dekanlığına atandı.

Atamalar 11.02.2021, 00:40 11.02.2021, 01:49 Güler Sağlam
Eski Başhekim dekan olarak atandı

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik göreve geldiği günden beri önemli atamalarda bulunarak Harran Üniversitesine geçtiğimiz günlerde Harran Üniversitesi Üroloji ana bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Halil Çiftçi Tıp Fakültesi Dekanlığına atanmıştı. Bugünde Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Mehmet Akif Altay Sağlık Bilimleri Fakültesi dekanlığına atandı.

TIKLAYIN

Prof.Dr. Mehmet Akif Altay Kimdir?

1971 yılında Şanlıurfa’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra 1994 yılında Tıp doktorluğu eğitimini 2001 yılında da Ortopedi ve Travmatoloji ihtisasını tamamladı. 2001-2004 yılları arasında Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma hastanesinde Uzman Doktor olarak çalıştı. 2009 yılında Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim dalına yardımcı Doçent olarak atandı. 2013 yılında girdiği doçentlik sınavını başararak Doçent unvanı alan Mehmet Akif Altay, iyi derecede İngilizce bilmekte olup evli ve 3 çocuk babasıdır.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Mustafa 3 ay önce
Canım Türkiyem
12
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?