Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Kamil Yavuzer Görevine Başladı!

Doç. Dr. Sebahattin Çelik, 2019 yılından itibaren yürüttüğü Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğinden geçtiğimiz gün istifa etmişti. Çelik'in yerine Dr. Öğr. Üyesi Kamil Yavuzer'in ataması bayramdan önce yapılmıştı. Yavuzer yeni görevine başladı.

Atamalar 27.07.2021, 18:18 27.07.2021, 18:19 Güler Sağlam
Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Kamil Yavuzer Görevine Başladı!

Görev süresi dolan eski başhekim Doç, Dr. Sebahattin Çelik'in atanan Yavuzer, vatandaşlara kaliteli hizmet sunulması için çaba göstereceğini söyledi.

''Mesai mefhumu gözetmeden çalışacağız"

Hastanenin gelişmesi ve büyümesi için görevini en iyi şekilde yapacağını belirten Yavuzer, "Çevre illere de hizmet veren büyük bir hastanemiz var. Bu nedenle sağlık hizmetini en üst seviyede sunmamız gerekiyor. Sadece Van ve ilçelerinden değil Bitlis, Muş, Hakkari, Ağrı, Şırnak, Siirt'ten gelen hastalarımız var. Mesai mefhumu gözetmeden çalışacağız." diye konuştu.

Yavuzer, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına da işaret ederek, "Salgını alınacak tedbirlerle durdurabiliriz. Maske, mesafe, hijyenin yanı sıra salgına karşı alınacak en önemli önlem aşıdır. Tedbirleri elden bırakmamak gerekiyor. Herkes aşısını yaptırmalı." dedi.

HABERİN GEÇMİŞİ

Yapılan açıklamada; "Görev süresi dolan Doç. Dr. Sebahattin Çelik, Başhekimlik görevine başlayan Dr. Öğr. Üyesi Kamil Yavuzer'i tebrik ederek, yeni görevinde başarılar diledi. 

 Başhekim Dr. Öğr. Üyesi Kamil YAVUZER, Doç. Dr. Sebahattin Çelik'e görev süresince sunduğu katkılardan ötürü teşekkür ederek, plaket takdimiyle devir teslimi gerçekleştirdi." denildi. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?