Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi İstifa Etti!

Karabük Üniversitesi Eğim Araştırma Hastanesi’nde Başhekimi olarak görev yapan Dr. Öğr. Üyesi İsmail Haskul istifa etti.

Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi İstifa Etti!

Edinilen bilgilere göre; geçtiğimiz yıl mayıs ayında KBÜ Eğim Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevine seçilen Dr. Öğr. Üyesi İsmail Haskul’un, yeni başhekim atanana kadar görevine devam edeceği öğrenildi.

Ayrıca bir yılı aşkın süredir başhekimlik görevini yürüten Haskul’un sözleşmesi dolmadan görevinden istifa ettiği öğrenildi.

Başhekim Haskul’un Sağlık Bakanlığından kadro talep ettiği ve bu kadro talebinin uygun görüldüğü, kendisinin İstanbul’a gideceği belirtiliyor.

TIKLAYIN

Diğer yandan KBÜ Eğim Araştırma Hastanesi başhekimliğine kimin atanacağı konusunda henüz bir netlik olmadığı ve görüşmelerin sürdüğü öğrenildi.

Bu arada bir önceki Başhekim Erkan Doğan’ın isminin sıkça geçtiği ifade ediliyor.

Erkan Doğan geçtiğimiz yıl kadro ataması yapılmadan vekaleten bu görevi yürüttüğü için istifa etmişti.

Müdür ve Müdür Yardımcıları Kadrolarında Değişiklik

Öte yandan KBÜ Eğitim Araştırma Hastanesi’nde ki müdür ve müdür yardımcıları kadrolarında değişiklik olacağı sıkça konuşuluyor.

Sözleşme süresi dolan müdür yardımcılarının sözleşmelerinin yenilenemeyebileceği ifade edilirken; personelle uyum sorunu öne sürülen bazı müdür yardımcılarının sözleşmesi dolmadan da değiştirilmesi gündemde.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Değişim Yok
Değişim Yok - 1 hafta Önce

Beklentiler boşa ekip de değişim olmayacak. Sadece Erkan Dogan başhekim olacak

SIRADAKİ HABER
Please insert below script in to upper part of body section. -----------------------------------------------------------------------------------------------------